Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
pap
Gość
Dodano: 2019-10-04 20:06:05
Ale o tym nie wiedzą ludzie NIEwykształceni ;)
Chińczyk ;)
Gość
Dodano: 2019-10-04 20:37:28
Ale jesteś baranem... zapewne nie kumasz że Chińczycy dawno przeskoczyli w technologiach Europejczyków a ten twój Europejski samochód którym zapewne jeździsz ma 70 % podzespołów z Chin. Mam propozycję przestań już nim jeździć. Wiodacy producenci opon produkują je w Chinach. A każdy Autoklaw sprzedawany w Polsce do kwoty ok.10 tys jest z Chin. Ludzie nie dajcie się zwieść te wszystkie złe opinie o większości marek. Całe zamieszanie robi jeden człowiek który regeneruje stare graty które Niemcy wystawiają na ulicę. Kurczy mu się rynek bo ludzie wolą nowe z gwarancja to zaczął siać propagandę.
Wanda Rybus
Gość
Dodano: 2019-10-06 13:41:17
Widzę że nie tylko ja mam problem ze SteamJet :(
pap
Gość
Dodano: 2019-10-06 16:53:54
Po pierwsze, baranem możesz kolegów z piaskownicy sobie nazywać. Brakuje argumentów, zaczynają się inwektywy.
Po drugie, Chińczycy nikogo nie przeskoczyli technologicznie, oni bazują na technologiach innych produkując innym lub kupując fabryki (patrz m.in. Volvo). A mając wgląd do autoklawu europejskiego i chińskiego, potwierdza się to w praktyce. TO NIE JEST KONKURENCYJNY WYRÓB. Chociaż nie, jest... cenowo. I mam to w d...pie, czy w to uwierzysz. Siedzę w tym od 25 lat, niejeden autoklaw i niejednego producenta rozbierałem. Ilość niedoróbek typu złe lutowanie, nieodpowiednie materiały (rdzewienie, śniedzenie, topienie) są na porządku dziennym w chińskim autoklawie.
Po trzecie, nigdy nie sprzedawałem i nie będę sprzedawał autoklawów regenerowanych.
pap
Gość
Dodano: 2019-10-06 16:56:10
To byłoby tyle w temacie. Więcej z Tobą nie będę dyskutował. Nie ten poziom wiedzy, nie ten poziom dyskusji. Ja nie muszę już nikomu udowadniać, że mam rację lub jej nie mam.
AMEN
pap
Gość
Dodano: 2019-10-06 16:57:12
Po pierwsze, baranem możesz kolegów z piaskownicy sobie nazywać. Brakuje argumentów, zaczynają się inwektywy.
Po drugie, Chińczycy nikogo nie przeskoczyli technologicznie, oni bazują na technologiach innych, produkując innym lub kupując fabryki (patrz m.in. Volvo). A mając wgląd do autoklawu europejskiego i chińskiego, potwierdza się to w praktyce. TO NIE JEST KONKURENCYJNY WYRÓB. Chociaż nie, jest... cenowo. I mam to w d...pie, czy w to uwierzysz. Siedzę w tym od 25 lat, niejeden autoklaw i niejednego producenta rozbierałem. Ilość niedoróbek typu złe lutowanie, nieodpowiednie materiały (rdzewienie, śniedzenie, topienie) są na porządku dziennym w chińskim autoklawie.
Po trzecie, nigdy nie sprzedawałem i nie będę sprzedawał autoklawów regenerowanych.
pap
Gość
Dodano: 2019-10-06 16:57:56
To byłoby tyle w temacie. Więcej z Tobą nie będę dyskutował. Nie ten poziom wiedzy, nie ten poziom dyskusji. Ja nie muszę już nikomu udowadniać, że mam rację lub jej nie mam.
AMEN
Chińczyk ;)
Gość
Dodano: 2019-10-06 20:11:37
AMEN

Hahaha Panu od staroci puściły nerwy... Ale nie ma się co dziwić, siedzi chlopina całe dnie i dłubie w tych starych gratach z czasów NRD i RFN :( a klientów coraz mniej bo nikt nie jest już tak głupi żeby regenerować trupy...
Sami widzicie Gość jest fanatykiem pewnie pisze z Chińskiego Huaweia ale nie przyjmie do wiadomości że świat się zmienia i produkty również. 25 lat temu może bym przyznał rację ale nie w obecnych czasach!
serwisant
Gość
Dodano: 2019-10-07 08:41:44
Mylicie pojęcia drodzy koledzy i stąd awantura. Są chińskie wyroby z najwyższej półki, podobnie jak jest chłam. Podobnie jest z produktami z Polski, Niemiec czy USA. Wiele chińskich fabryk na tej samej taśmie produkuje towar sygnowany marką zachodniej firmy jak i pod swoją, chińską nazwą. Różnica jest jednak taka, że zagraniczny kontrahent nie wpuszcza na magazyn drugiego gatunku, zaś chiński idzie nawet w czwartym. I tu stajemy przed pytaniem o co chodzi? Odpowiedź jest prosta - o pieniądze. Jeżeli chcesz mieć tani autoklaw to wystarczy zamienić markową pompę próżniową na no name, wytwornicę, zawory, czujniki itd na no name, do tego zawór od kompresora i już cena spada o połowę choć z zewnątrz autoklaw wygląda tak samo jak ten droższy. I zapewne pap do tego pije. Sam naprawiam autoklawy od niepamiętnych czasów i wiem co siedzi pod obudową. Najlepszy przykład ostatnie targi CEDE w Poznaniu. Stoisko Yeson, ładne obudowy, miły sprzedawca z Ukrainy i dobra cena. Ale w UDT
serwisant
Gość
Dodano: 2019-10-07 08:43:58
Nie do zarejestrowania ze względu na zawór, który widać gołym okiem. I dlatego później na forach sprzedawcy piszą, że ich autoklawy pod UDT nie podchodzą. A jak już kiedyś wyjaśniałem podchodzą nawet te z komorą poniżej 10l. Tylko jeden to zrozumie a drugi patrzy przez pryzmat ceny i zawsze kupi to co będzie najtańsze. Inna sprawa, że są gabinety w których robią ponad 1000 cykli w roku i takie w których nie robią ani jednego. A skoro nie robią to na co im dobry sprzęt, czy zgłoszenie w udecie? I tak do pierwszej kontroli a później płacz. Co się zaś tyczy używanych autoklawów to niestety ale takich melagów, cominoxów czy w&h jakie były dekadę temu już nie ma i dlatego niektórzy reanimują je na siłę dopóki koszty nie stają się zaporowe. Pozdrawiam
    61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS