Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Marcin
Gość
Dodano: 2018-08-21 16:56:20
Panie Marcinie niech Pan zerknie na ofertę z linku poniżej. Polecam nie tylko za dobre ceny AUTOKLAW

Ceny nie są dobre tylko niskie w przypadku twojej oferty. A to nie to samo. Można kupić coś tanio bo jest kiepskie i można kupić coś w dobrej cenie bo jest promocja. Nie mylmy tu pojęć.

Czy uważasz że noe warto tam kupować?

Pozdrawiam
Marcin
Marta krk
Gość
Dodano: 2018-08-26 10:38:39
Uwaga na utoklaw firmy MingTai nie mam nic do Chińskich produktów często po nie sięgam nie tylko zawodowo ale również przy zakupach do domu. Niestety uległam pokusie ceny i stracilam wiarę w rzetelność oraz uczciwość sprzedawcow :( przeżywam koszmar z tym urządzeniem.
pap
Gość
Dodano: 2018-08-27 17:59:13
Czy już naprawdę jesteście tak naiwni? Większość ofert dotyczących sprzedaży autoklawu i posiadających GRATIS paszport techniczny to chwyt marketingowy.
Po pierwsze: paszport (książeczkę) możecie kupić sobie w Wyd. Akcydensowych za 9 zł (słownie:dziewięć złotych). Pomijam, że wystarczy zeszyt 16-to kartkowy z ręcznym wpisem "Paszport techniczny"
Po drugie: wpis do paszportu... 230 zł...za regułkę "montaż autoklawu, uruchomienie, szkolenie personelu" z datą, podpisem i pieczątką. Koszt wysyłki firmą kurierską to ok. 100 zł, pewnie i tak na koszt odbiorcy.
Po trzecie: brak przeglądów technicznych... Art. 90 Ustawy o Wyrobach Medycznych obliguje do takowych
Gościu
Gość
Dodano: 2018-08-30 14:04:05
Trochę o autoklawach, skoro nie wiadomo co kupić, nie wiem. Wklepałem pierwsze lepsze i w sumie wsykoczyło mi to, co ten ktoś na samym początku promował XD https://yeson.eu/klasy-autoklawow A co do modelu autoklawu, nie mam do czynienia z tym sprzętem
serwisant
Gość
Dodano: 2018-09-12 09:29:00

Po trzecie: brak przeglądów technicznych... Art. 90 Ustawy o Wyrobach Medycznych obliguje do takowych

i po czwarte - mój ulubiony wpis - nie podlega pod UDT. No ale jak potężny SUV z silnikiem 4,4 według producenta pali 8l/100km to dlaczego yeson z paroxmedu nie miałby mieć zwolnienia z rejestracji w UDT? beka na całego grin
ewelina
Gość
Dodano: 2018-10-11 15:05:45
Sprawdzajcie czy w Polsce jest autoryzowany serwis autoklawów i w jakim terminie naprawiają sprzęt. Najlepiej gdy będą mieli zastępcze, najgorszy jest długi przestój.
Jordan
Gość
Dodano: 2018-11-21 17:05:06
Witam,
jeśli chodzi o ten Enbio SteamJet to jest w nim dość duża moc zainstalowana 3500 Wat, a gabinet ma starszą instalację elektryczną i trochę bym się tego bał.
Z tych autoklawów, które były podane powyżej to tylko Tinget jest chyba w moim zasięgu finansowym bo reszta to bez 10 k PLN nie podchodź.
Czy możecie coś podrzucić w cenach Tinget?
Pozdrawiam
Marcin

3500Wat ! taki pobór przy tak małym autoklawie! To on czerpie tyle co dwa autoklawy duże o standardowej komorze np. 12l. Które wysterylizuja 8 razy tyle narzędzi. Ten SteamJet to chyba dla jakiś pogaczy co mają elektrownie swoją grin
warszawiak
Gość
Dodano: 2018-11-29 16:05:36
Ten cały stemjet to zabawka dla naiwnych kosmetyczek, które kupują co popadnie ze względu na cenę! Patrzą na ładną obudowę i nawet nie mają pojęcia że to urządzenie nie ma zbiorników na wodę.. to są dopiero jaja.... Powinni do nich rozdawać dwa wiadra na wodę czystą i zużytą. Ludzie trochę rozsądku gdzie ten świat podąża? To tak jakby sprzedawać samochód bez zbiornika paliwa /hahaha/ przecież można zostawić wężyk i niech kierowca postawi sobie bańkę z paliwem w nogach a co tam.
Stylistka Ania
Gość
Dodano: 2018-12-01 13:36:22
Dzień dobry. Przeczytałam cały wątek i jestem pod wrażeniem wiedzy niektórych osób wypowiadających się tutaj na forum. Mam kilka pytań i proszę o odpowiedź:

1. Jest mnóstwo sprzecznych opinii na temat rejestracji autoklawu o pojemności poniżej 10l w UDT. Jedni twierdzą że trzeba przejść zarejestrować, ale że nie obowiązują inne przeglądy; z kolei inny piszę że nie trzeba rejestrować w ogóle. Nawet producent firma Enbio pisze że nie ich autoklawu o pojemności 2,7l nie trzeba rejestrować w UDT.

2. Dysponując kwotą do 6 tys zł znajdę coś lepszego niż wyżej wspomniany Enbio SteamJet za 3940zł?

3. Czy może lepszym rozwiązaniem będzie zakup Runyes Sun 8 z wymienionym zaworem na zawór włoski z certyfikatem CE. Czy ten autoklaw przejdzie proces rejestracji w UDT??

Bardzo proszę o pomoc, spędziłam kilka dni analizując dostępne informacje, niestety większość z nich to natrętna, zakamuflowana reklama hipermarketu kosmetycznego. Szczególnie kieruję swoją prośbę do osób obeznanych z tematem.
serwisant
Gość
Dodano: 2019-01-03 16:41:48

1. Jest mnóstwo sprzecznych opinii na temat rejestracji autoklawu o pojemności poniżej 10l w UDT. Jedni twierdzą że trzeba przejść zarejestrować, ale że nie obowiązują inne przeglądy; z kolei inny piszę że nie trzeba rejestrować w ogóle. - KAŻDY AUTOKLAW NALEŻY ZGŁASZAĆ DO UDT BOWIEM AUTOKLAW TO URZĄDZENIE CIŚNIENIOWE. TE O KOMORZE MNIEJSZEJ NIŻ 10L MOŻESZ ZGŁASZAĆ NA PROCEDURZE UPROSZCZONEJ.
2. Dysponując kwotą do 6 tys zł znajdę coś lepszego niż wyżej wspomniany Enbio SteamJet za 3940zł?
ZNAJDZIESZ, CHOĆBY WSPOMNIANEGO WCZEŚNIEJ TINGETA.
3. Czy może lepszym rozwiązaniem będzie zakup Runyes Sun 8 z wymienionym zaworem na zawór włoski z certyfikatem CE. Czy ten autoklaw przejdzie proces rejestracji w UDT?? RUNYES TO NIE SUN. TO DWA RÓŻNE AUTOKLAWY ZE WSKAZANIEM NA RUNYES
. SUN TO PORAŻKA
    57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS