Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
okle
Gość
Dodano: 2021-03-09 13:01:27
Powiem tak, gdyby wyjąć z enbio wszystkie części i zostawić pustą obudowę to i tak nie byłoby opcji by wcisnąć w nią pompę próżniową.

ja czegoś tu nie rozumiem autoklaw klasy B to według wszelkich opisów taki w którym jest
frakcyjna próżnia wstępna. Umożliwia ona całkowite usunięcie powietrza dzięki cyklowi następujących po sobie impulsów próżni oraz wstrzyknięć pary wodnej.
Wiec jak enbio jest klasy B skoro nie ma pompy próżniowej?
Proszę o rzetelną odpowiedź kogoś kto ma wiedzę techniczną.
Serwisant Wawa
Gość
Dodano: 2021-03-11 11:05:50
Enbio zmieniło gwrancje do 1roku a mieli 2 lata. Tak więc rok warancji i naprawa za własną kase. Ciekawe czemu?
Dominika
Gość
Dodano: 2021-05-17 13:34:57
Jak to czemu? Awaryjność enbio jest porażająco wysoka co sprawia że gdyby można było to gwarancję skróciliby do miesiąca. Co gorsza koszty wszelkich napraw są porównywalne z autoklawami klasy getinge czy melag co przy cenie zakupu rodzi pytanie "naprawiać czy kupować nowy autoklaw"?
Igorek
Gość
Dodano: 2021-07-29 23:54:17
Całe to enbio to jedna wielka porażka! małolaty podniecają się wyglądem 😢 kupują zabawkę a po roku płaczą jak małe dzieci bo zabawka się zepsuła. Szkoda że brakuje zdrowego rozsądku w chwili zakupu. Każdy kto myśli logicznie analizuje jakie autoklawy od lat znajdują zastosowanie w stomatologii, służbie zdrowia. Czy tam ktoś widział tą zabawęczke nie sądzę.
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2021-09-22 18:59:25
Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakimi funduszami dysponujesz. Wybór aut na rynku jest naprawdę ogromny.
Beata
Gość
Dodano: 2021-09-24 06:54:20
w kwestii enbio - nikt poza producentem nie chce podejmować się naprawy tego sprzętu, zaś u producenta serwis sprowadza się do kupienia nowego urządzenia, którego żywotność przewidziana jest na dwa lata. Szukałam pomocy w kilku serwisach i wszędzie słyszałam to samo - enbio nie udostępnia wsparcia technicznego nawet w kwestii pogwarancyjnej
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2021-10-20 19:23:28
Ja polecam W&H
Myshka
Gość
Dodano: 2021-12-02 15:15:19
OMG...myślałam że tu znajdę jakieś wsparcie odnośnie serwisu pogwarancyjnego enbio a złapałam jedynie większego doła. Czy naprawdę nie ma żadnego serwisu który podołałby naprawie tego autoklawu? No przecież to nie jest normalne
Marek
Gość
Dodano: 2022-02-01 20:20:46
OMG...myślałam że tu znajdę jakieś wsparcie odnośnie serwisu pogwarancyjnego enbio a złapałam jedynie większego doła. Czy naprawdę nie ma żadnego serwisu który podołałby naprawie tego autoklawu? No przecież to nie jest normalne

Kto ma się podjąć naprawy jednorazowki!? Przecież chyba już nikt nie ma wątpliwości że kupuję się go na rok góra dwa i kosz. Bo naprawa jest nierentowna, a jak się ktoś nabierze na naprawę w serwisie i zapłaci te 1000zl to niech szykuje już kolejne 1000
Milena
Gość
Dodano: 2022-02-25 11:48:52
Ja tam kupowałam autoklaw (dokładnie model enbio s) z finefactory i złego słowa nie powiem. Obsługa bardzo pomocna podczas kontaktu, autoklaw dotarł szybko, działa jak nalezy, bez zastrzezen. Są autoryzowanym sprzedawcą enbio więc firma godna zaufania jeśli chodzi o zakup autoklawu :)
    62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS