Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Adek
Gość
Dodano: 2019-09-07 22:01:19
paroxmed to nazwa firmy a autoklaw to stary sun czyli tania chińszczyzna która poza ceną nie ma nic do zaoferowania. jeśli chcesz wywalić 5 koła w błoto to lepiej kup sobie używkę melaga i nie informuj o tym udetu a dłużej poużywasz niż suna
Basia
Gość
Dodano: 2019-09-16 11:02:32
Kochane tylko nie Melag to było dobre 20 lat temu i nadal myślą że są jedyna firmą na świecie. Dawno już ich prześcignęły inne rozwiązania. Miałam tego "dinozaura na szczęście umarł" i teraz rozumiem co znacza nowe tańsze i prostsze i szybsze rozwiązania. Kiedyś świat wyglądał inaczej każdy miał taką samą meblościankę i telewizor. Najlepiej było przywieźć coś od Ruskich lub Szkopow, ale te czasy już minęły szkoda kasy.
ERYK
Gość
Dodano: 2019-09-19 22:56:11
Kochane tylko nie Melag to było dobre 20 lat temu i nadal myślą że są jedyna firmą na świecie. Dawno już ich prześcignęły inne rozwiązania. Miałam tego "dinozaura na szczęście umarł" i teraz rozumiem co znacza nowe tańsze i prostsze i szybsze rozwiązania. Kiedyś świat wyglądał inaczej każdy miał taką samą meblościankę i telewizor. Najlepiej było przywieźć coś od Ruskich lub Szkopow, ale te czasy już minęły szkoda kasy.

Dokładnie jak ktoś naiwny to przepłaca. Ale cóż kto bogatemu zabroni
Kinga
Gość
Dodano: 2019-09-21 19:32:06
Czy ktoś zna autoklawy Sun proszę o opinię
Adi
Gość
Dodano: 2019-09-21 19:37:25

Chińczyk
Chińczyk ;)
Gość
Dodano: 2019-10-03 14:40:26

Chińczyk

Chińczyk Chińczyk Chińczyk zygac się chce od tych rozbudowanych porad. Sun Chińczyk, Lafomed Chinczyk, Paroxmed Chińczyk, Woson Chinczyk. I co z tego że są skaldane w Chinach a buty które nosicie opony na których jeździcie, telefony z których piszecie te głupoty skąd sa? Jakim trzeba być nie wykształconym człowiekiem żeby tak klasyfikować produkt. Ale pewnie siedzi jakiś baran który kupił 20 lat temu grzechotkę dla dziecka za 5 zł ta się rozleciała i myśli że w kwestii jakości produktów od żółtych braci nic się nie zmienia. Żałosne
Rtey
Gość
Dodano: 2019-10-03 19:37:52
Gość wyżej ma rację określenie Chińczyk jest zbyt potoczne. Ale akurat autoklaw Sun to szajs a ich serwis to dramat. Wysłaliśmy do nich 7razy /na gwarancji/ nigdy nie zwrócili nam kosztów! . Za każdym razem ta sama śpiewka z winy użytkownika... Policzcie sobie 7 razy za każdym schodzilo ok 2tyg na naprawę. Ostatecznie kupiliśmy innego Chińczyka /jak to piszą ludzie/ i teraz wszystko jest ok. Tak więc jestem żywym przykładem że nie mozna wkładać do jednego worka.
serwisant
Gość
Dodano: 2019-10-04 06:42:04
Przyłączam się do wypowiedzi. Chińczyk to określenie tandety choć wiadomo, że wiele wysokiej jakości produktów tez pochodzi z Chin i w każdym domu znajdziemy wiele produktów made in china. Niestety Suna to nie dotyczy bowiem od czasu jak Chińczycy skopiowali włoskiego Faro minęły dwie dekady a w Sunie nic się nie zmieniło. To jeden z tych produktów, których jedynym atutem jest niska cena. Niestety za tym idzie jakość z której Sun nigdy nie słynął i brak serwisu - autoklawy te naprawia się wykorzystując podzespoły innych marek o ile uda się je dopasować i kupić.
Magda
Gość
Dodano: 2019-10-04 19:42:52
2lata temu kupiłam Stem Jet wytrzymał do końca gwarancji. Teraz mówią że naprawa się nie opłaca i lepiej kupić nowy. Nie polecam firmy NewFace Beauty gdzie kupowałam ani tego badziewia jakie mi wcisnęli
pap
Gość
Dodano: 2019-10-04 20:04:37
Chińczyk;) skoro uważasz, że autoklawy i inne produkty są tak dobrej jakości, to dlaczego nie jeździsz chińskim samochodem? tongue
Buty... wiesz jaka jest różnica pomiędzy Adidasami produkowanymi w Chinach dla Adidasa a wydawałoby się takim samym butem sprzedawanym przez Chińczyków (i nie piszę o Addidasach).
Opony... grin tu już padłem ze śmiechu. Chińskie opony są tak samo dobre jak i te autoklawy.

Jeżeli nie wiesz co oznacza zwrot "chińskie/ Chińczyk" to wyjaśniam: ten zwrot określa wyrób kiepskiej jakości, niechlujnie wyprodukowany, kiepsko złożony, psujący się, wyprodukowany tanio i z tanich materiałów w celu obniżenia ceny
    60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS