Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Attom
Gość
Dodano: 2019-12-17 14:26:44
Poszukajcie w Dan Lab
Jest to jeden z większych sklepów laboratoryjnych, tak wiec mają spory wybór roznego rodzaju autoklawów ( poziomych oraz pionowych).
Powinni przedstawić Wam wycenę na sprzęt.
Przy wyborze na pewno warto będzie sie zastanowić co bedziemy w nim sterylizowali, jak często i jakie konkretnie urządzenie jest nam potrzebne.
Narzędzia przed sterylizacją warto owinąć folią aluminiową, by uniknąć możliwego uszkodzenia komory, co występuje na skutek oddziaływania między różnymi gatunkami stali..
Justimma
Gość
Dodano: 2019-12-27 14:02:39
Również polecam postawić tutaj na jakość. Warto zorientować się ile pakietów mozna umieścić w autoklawie ale również jaka jest jego gwarancja.
Skuteczna sterylizacja, to nie tylko ochrona zdrowia pacjenta gabinetu lekarskiego, czy klienta zakładu kosmetycznego ale również ochrona personelu, który w nich pracuje. Jak dla mnie jest to podstawa funkcjonowania każdego takiego gabinetu.
Polecam zerknać sobie tutaj https://www.medipment.pl/
Na stronie mozna przejrzeć sobie nowe oraz używane sprzety medyczne. Jak również ofertę wielu firm.
Jola
Gość
Dodano: 2020-01-14 09:23:57
Autoklaw Enbio nie polecam miałam w poprzedniej pracy. Bardzo był awaryjny :( a teraz sama się rozglądam do wlasnego salonu. Chyba postawie na jakiś 8 lub 12litrowy będę na razie sama ale jak kogoś zatrudnię to muszę mieć komfort że da rade
Jan
Gość
Dodano: 2020-01-14 10:11:15
Pojemność autoklaw to sprawa indywidualna zależna od ilości używanych narzędzi. Nie mniej jednak należy pamiętać że mały autoklaw będzie nasza udręką ze względu na częste powtarzanie procesu. Optymalne rozwiązanie to 8 Litrów Zalety: cena, rozmiar zewnętrzny, zużycie prądu, zdolność zsladunkowa od 1 do 18 pakietów o wymiarze 90x230.
Ida
Gość
Dodano: 2020-01-16 20:38:48
Pytane do tego Pana z Enbio,
czemu po załadowaniu kilku kompletów narzędzi wyskakuje błąd przeładowania? to zaprzecza temu co Pan pisze:( albo mam jakiś wadliwy model? czy go zareklamować?
Ida
Gość
Dodano: 2020-02-08 11:51:09
Pytane do tego Pana z Enbio,
czemu po załadowaniu kilku kompletów narzędzi wyskakuje błąd przeładowania? to zaprzecza temu co Pan pisze:( albo mam jakiś wadliwy model? czy go zareklamować?

Dzięki za odpowiedź! 😔 jak tak samo działa sprawnie serwis to zaczynam mieć obawy 🤔
Piotr
Gość
Dodano: 2020-02-10 12:59:46
Czy zna ktoś inny serwis dla autoklawów Sun niż Beauty Sytsem z Wrocławia? nie mogę dojść z Nimi do porozumienia juz 3 razy wysyłałem im autoklaw za każdym razem ponoszę koszty a oni zwracaj go twierdząc ze zrobili tylko czyszczenie i wszytko działa prawidłowo, po czym zrobi 5-10 sterylizacji i znów ten sam problem.
Więcej ten autoklaw jest u Nich niż u Mnie :( muszę go oddać w inne ręce dlatego proszę o pomoc
Głos rozsądku
Gość
Dodano: 2020-02-11 02:03:33
Poszukajcie w Dan Lab
Jest to jeden z większych sklepów laboratoryjnych, tak wiec mają spory wybór roznego rodzaju autoklawów ( poziomych oraz pionowych).
Powinni przedstawić Wam wycenę na sprzęt.
Przy wyborze na pewno warto będzie sie zastanowić co bedziemy w nim sterylizowali, jak często i jakie konkretnie urządzenie jest nam potrzebne.
Narzędzia przed sterylizacją warto owinąć folią aluminiową, by uniknąć możliwego uszkodzenia komory, co występuje na skutek oddziaływania między różnymi gatunkami stali..

Bezczelna reklama!!! dopisz chcesz wydać więcej kasy niż musisz zapraszamy. Chętnie oskubiemy każdego naiwniaka hahaha
serwisant
Gość
Dodano: 2020-06-04 10:38:46
Jeśli człowiek myślał, że większego chłamu jak sun czy wosun już nie zobaczy to okazuje się, że jest w błędzie. Wystarczy wizyta na stronie reklamowanej tu firmy Dan Lab by zobaczyć jeszcze większe wynalazki przy których nawet stare wamedy wyglądają na szczyt techniki
Monika
Gość
Dodano: 2020-08-21 21:46:14
Chcialam się podzielić spostrzeżeniami odnośnie autoklawów kasetowych. Uwaga nie ma zbiornika na wode. Kupolam przez internet nikt o tym nie pisał 😪 a teraz nie mogę zrobić zwrotu bo zakup był na fakturę wiec mi go odmówiono 🤕
    62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS