Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna O nas
PortalDentystyczny.plOgólnopolskie Biuro Reklamy PortalDentystyczny.pl

Sopot 81-822
ul. Okrężna 8

Tel  58 620 19 40
Fax  58 620 19 75

 

email:
email:

 

PortalDentystyczny.pl jest najnowocześniejszym portalem internetowym o tematyce medycznej, służy pomocą w poszukiwaniu pracy oraz, pomaga znaleźć pracowników, posiada rozbudowane autorskie forum, przygotowane specjalnie dla potrzeb naszych użytkowników oraz bazę ogłoszeń.

 

Naszym celem było stworzenie miejsca spotkań oraz przekazywania fachowych informacji ze świata stomatologii.

 

Firma PortalDentystyczny.pl powstała w wyniku nawiązania współpracy lekarzy dentystów, informatyków oraz specjalistów z dziedziny marketingu. Połączenie tych różnych kompetencji i wysokich kwalifikacji naszego zespołu oraz współpraca ze środowiskiem medycznym zaowocowała stworzeniem zaawansowanej witryny internetowej.

 

Głównym celem witryny portaldentystyczny.pl jest przekazywanie fachowych informacji oraz porad z zakresu stomatologii tak, aby na dynamicznie rozwijającym się rynku internetowym z powodzeniem i zadowoleniem naszych użytkowników spełniać oczekiwania obecnych i przyszłych czytelników.

 

 

Marka naszej Firmy

Marka PortalDentystyczny.pl jest najsilniejszą i najlepiej rozpoznawaną witryną internetową na Polskim rynku internetowym o tematyce dentystycznej.

 

 

Misja naszej Firmy

Naszym celem jest przekazanie profesjonalnej informacji o najwyższej jakości tak, aby dawała najpełniejszy obraz sytuacji na rynku dentystycznym pod względem naukowym, informacyjnym jak i technologicznym.

Pragniemy w dobie rozwoju technologii komunikacyjnej oferować swoje usługi na najwyższym poziomie tak, aby w oczach obecnych jak i przyszłych użytkowników oraz partnerów biznesowych być liderem na rynku dentystycznym.

 

Za największy kapitał uważamy ludzi, dlatego zapraszamy osoby zainteresowane pracą w realizacji portalu do kontaktu z naszą redakcją, albowiem jesteśmy otwarci na nowe pomysły, chętnie opublikujemy ciekawe artykuły.

Zapraszamy lekarzy, pacjentów, techników, studentów oraz handlowców do współpracy.


Z wyrazami szacunku 

PortalDentystyczny.pl
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS