Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
serwisant
Gość
Dodano: 2018-07-11 10:00:47
Po pierwsze nie kupuj przez pośredników którzy niby mają wszystko a tak po prawdzie nie mają ani jednego autoklawu bo w razie kłopotów poznasz co znaczy spychologia. Po drugie kupuj tam gdzie zaoferują ci kompleksową usługę z dowozem autoklawu, jego montażem, uruchomieniem, szkoleniem i serwisem. Miałem kiedyś klientkę, która kupiła dobrej klasy włoski autoklaw i rozłożyła się na serwisowaniu bo sprzedawca kazał jej dowozić autoklaw do serwisu na przeglądy (ponad 100km). Co do marki - sporo jest tego na rynku. Wybieraj te znane i obecne w Polsce od lat a nie przejedziesz się na braku części zamiennych czy gwuzdkach technicznych (przyczyny wszelkich usterek są już rozpracowane i wielu serwisantów ogarnie ci temat). Koncentruj się na modelach wyposażonych w USB. Zdecydowanie odradzam ci te wynalazki w stylu paroxmed bo to w rzeczywistości stare yesony na marnych chińskich pompach i elektrozaworach. No i na koniec papiery - pamiętaj o całym komplecie bo inaczej kłopoty murowane
Marcin
Gość
Dodano: 2018-07-11 21:06:54
Co do marki - sporo jest tego na rynku. Wybieraj te znane i obecne w Polsce od lat a nie przejedziesz się na braku części zamiennych czy gwuzdkach technicznych (przyczyny wszelkich usterek są już rozpracowane i wielu serwisantów ogarnie ci temat).

Czy możesz jakieś marki polecić? Niestety to nie jest moja branża i nie mam wiadomości na ten temat.
Czy któreś z tych poniżej są warte uwagi:
Getidy (dentalholding.com)
ICE (medshop.pl)
AD7 mini (hidental.pl, 3 litry pionowy, najbardziej odpowiada mojej żonie z uwagi na gabaryty)
Tinget (gebiss.pl, wydaje się że coroczny serwis jest nieco drogi bo to koszt 600 zł aby utrzymać gwarancję na kolejne lata).
Niestety moja żona nie ma pamięci do nazw i nawet nie pamięta jaki był autoklaw w poprzedniej pracy.
Z góry dziękuję za pomoc.
Marcin
CzyMoszna
Gość
Dodano: 2018-07-12 11:41:29
Rzuć sobie okiem na propozycje od Yeson, bo mają różne pojemności w różnych cenach, może coś akurat wam pyknie, Panie Marcinie. Tutaj oferta: autoklaw
serwisant
Gość
Dodano: 2018-07-14 08:26:41
w kolejności alfabetycznej Cominox, Euronda, Faro, Getinge, Melag, Mocom, Reverberi, Runyes, Stern Weber, Tecno Gaz, Tinget, Tuttnauer, W&H - jak pisałem sporo tego jest. To są autoklawy znane od lat i większość serwisów pogwarancyjnych ogarnia je bez problemu tak więc nie ma problemu po latach, że zostajesz z ręką w nocniku bo się okaże, że zabraknie części zamiennych czy marka zniknie z rynku. Jak szukasz małego autoklawu do salonu kosmetologicznego to możesz sprawdzić Enbio Steamjet . Jest mały, ma złącze USB, kosztuje niecałe 4000zł i co ważne jest produkowany w Polsce więc nie powinno być problemu z serwisem. Minusem jest to, że to nowość i niewiele można powiedzieć jak się to będzie sprawować za parę lat.
Mirek
Gość
Dodano: 2018-07-16 05:44:54
tyle tylko że enbio to kaseciak. bardziej na uzupełnienie się nadaje niż na główny sterylizator w gabinecie
Marcin
Gość
Dodano: 2018-07-16 17:50:20
Witam,
jeśli chodzi o ten Enbio SteamJet to jest w nim dość duża moc zainstalowana 3500 Wat, a gabinet ma starszą instalację elektryczną i trochę bym się tego bał.
Z tych autoklawów, które były podane powyżej to tylko Tinget jest chyba w moim zasięgu finansowym bo reszta to bez 10 k PLN nie podchodź.
Czy możecie coś podrzucić w cenach Tinget?
Pozdrawiam
Marcin
pwp
Gość
Dodano: 2018-07-16 22:07:12
Po pierwsze: Enbio Steamjet to nie jest autoklaw kasetowy. Autoklawem kasetowym jest Scican statim 5000 G4
Po drugie: zapoznaj sie z definicją mocy zainstalowanej
Po trzecie: przeciez masz wymienione marki Revenberi, Runyes. To okolice 5 tys.
Marcin
Gość
Dodano: 2018-08-06 23:40:29
Po pierwsze: Enbio Steamjet to nie jest autoklaw kasetowy. Autoklawem kasetowym jest Scican statim 5000 G4
Po drugie: zapoznaj sie z definicją mocy zainstalowanej
Po trzecie: przeciez masz wymienione marki Revenberi, Runyes. To okolice 5 tys.

Oprócz mocy zainstalowanej zapoznałem się z maksymalnym poborem prądu jaki podaje producent i jest to 15A, więc domniemam, że jest taki moment kiedy tyle prądu jest potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia.
Sprawdziłem Raverberi i w okolicach 5 k to jest klasa N/S z tego co się zorientowałem. RunEyes najtaniej jak znalazłem to 5,9 k za 8 l.

Panowie i Panie, a co sądzicie o Woson New Tanco z firmy ActivShop. Firma już dość długo funkcjonuje na rynku.

Czy jest może jakiś autoklaw pionowy, który nie będzie zajmował nie wiadomo ile miejsca i spełni swoje zadanie.

Pozdrawiam
Marcin
maniek
Gość
Dodano: 2018-08-17 21:21:01
Panie Marcinie niech Pan zerknie na ofertę z linku poniżej. Polecam nie tylko za dobre ceny AUTOKLAW
Alina
Gość
Dodano: 2018-08-21 12:18:55
Panie Marcinie niech Pan zerknie na ofertę z linku poniżej. Polecam nie tylko za dobre ceny AUTOKLAW

Ceny nie są dobre tylko niskie w przypadku twojej oferty. A to nie to samo. Można kupić coś tanio bo jest kiepskie i można kupić coś w dobrej cenie bo jest promocja. Nie mylmy tu pojęć.
    56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS