Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Podyplomowo: sztuczna inteligencja i robotyka w medycynie
  • 08-07-2024
 

 

 

 

 

 

 

 

Od października 2024 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym ruszają dwusemestralne studia podyplomowe z zakresu sztucznej inteligencji i robotyki w medycynie. Kierunek ten ma być prowadzony razem z Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej. Zajęcia będą odbywać się hybrydowo, online i stacjonarnie, zarówno na terenie Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, jak i Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej. W harmonogramie zajęć znajdują się zagadnienia dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji i robotyki w medycynie oraz w laboratoriach medycznych. Całość kształcenia kończy się modułem podsumowującym i egzaminem końcowym.

Z tej oferty kształcenia podyplomowego mogą skorzystać absolwenci studiów I lub II stopnia albo jednolitych studiów magisterskich – lekarze, naukowcy oraz inni specjaliści zaangażowani zawodowo w tematykę zdrowia, którzy mają na celu pozostawać na bieżąco z najnowszymi technologiami i chcą wykorzystywać te rozwiązania w swojej pracy zawodowej.

Jak czytamy na stronie SUM: „Studia podyplomowe prowadzone w ramach Konkursu są studiami nieodpłatnymi dla uczestników”.

Źródło: SUM

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS