Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Reklama

PortalDentystyczny.pl jest najnowocześniejszym portalem internetowym o tematyce medycznej, służy pomocą w poszukiwaniu pracy oraz, pomaga znaleźć pracowników, posiada rozbudowane autorskie forum, przygotowane specjalnie dla potrzeb naszych użytkowników oraz bazę ogłoszeń.

 

Naszym celem było stworzenie miejsca spotkań oraz przekazywania fachowych informacji ze świata stomatologii.

 

 

Z naszych zasobów miesięcznie korzysta ponad 150 tys. osób, które mogą wybierać spośród różnorodnych Serwisów Informacyjnych oraz na bieżąco uzupełnianego i aktualizowanego katalogu firm i produktów oraz kalendarium szkoleń. Portal od dłuższego czasu zajmuje najwyższe pozycje wśród najbardziej popularnych serwisów w Polsce, dzięki czemu dociera z informacją do wszystkich osób zainteresowanych tematyką stomatologiczną.

 

Oferta Reklamowa


Dla naszych Klientów portaldentystyczny.pl przygotował atrakcyjne formy reklamy, począwszy od bannerów, billboardów, boxów reklamowych, a kończąc na pakietach reklamowych i umowach partnerskich oraz sponsoringu działów.


Dzięki nam reklamodawcy docierają szybko i skutecznie do wybranej grupy docelowej i osiągają zamierzone cele kampanii reklamowej.


Klienci naszego Portalu mogą kupować na korzystnych warunkach powierzchnie reklamowe na wszystkich stronach www.portaldentystyczny.pl.

Dzieki nam Twoja Firma zapewni sobie szeroki wybór dróg dotarcia do użytkowników Internetu.


Więcej o formach reklamowych
 

Reklama dla Lekarza


Daj się znaleźć!!!

Ważnym elementem portalu są usługi wyszukiwawcze (znajdowania w sieci) gabinetów dentystycznych.


Usługa pozycjonowania linków dla gabinetów dentystycznych, - polega na wyświetleniu danych teleadresowych gabinetu dentystycznego na jednej z dziesięciu pierwszych pozycji listy wyników wyszukiwania i opatrzone jest specjalnym wyróżnieniem graficznym oraz napisem „link sponsorowany”.


Reklamodawca może wykupić jedynie najwyższą aktualnie wolną pozycje w powiązaniu z danym miastem. Dzięki tej ofercie Twój Gabinet będzie znajdował się w internetowej bazie gabinetów zawsze na pierwszej stronie wyszukiwanego miasta.


Pozycjonowanie w bazie gabinetów jest reklamą kontekstową, która zapewnia precyzyjne dotarcie do użytkowników szukających określonych gabinetów dentystycznych w swoim mieście, co pozwala na skuteczną promocję Twojego Gabinetu Dentystycznego.

 
Skontaktuj się z nami!

 

 

Ogólnopolskie Biuro Reklamy Portaldentystyczny.pl
 

Sopot 81-822
ul. Okrężna 8

Tel  58 620 19 40
Fax  58 620 19 75


email: reklama@portaldentystyczny.pl

Informacje

Nasze akcje

- Dentysta Roku

- Kongres Techniki

- A Dental Jazz Story

- Patronaty

 

Reklama

 

- Formy reklamy

- Banery reklamowe

- Usługi reklamowe

Reklama gabinetu

- Wpisy do kalendarium

- Kontakt reklama

 

Praca w portalu

 

-Aktualne oferty

 

Logo


 

Kontakt

Biuro Reklamy

Sopot 81-822

ul Okrężna 8

Tel 58 620 19 40
Tel kom 608 888 015

 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS