Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Bliski Wschód: zmiana paradygmatów w stomatologii
  • 08-02-2024
 

 

 

 

 

 

 

Stomatologia na Bliskim Wschodzie przeszła ostatnio ogromną zmianę paradygmatu, jeżeli chodzi o podejście do technologii cyfrowej. Obecnie można zobaczyć wiele różnych zachęt i wskazówek w odniesieniu do technologii cyfrowej. Jeszcze niedawno złotym standardem były analogowe praktyki stomatologiczne i stosowanie tradycyjnych urządzeń. Wciąż wielu dentystów nadal należy do tego nurtu, ale też coraz większa ich liczba idzie z duchem czasu. Stomatolodzy z drugiej grupy nie boją się wdrażać w rozwiązań cyfrowych do gabinetów, choć początkowo spotkali się oni z ogólnym sceptycyzmem.

Jedną z technologii, która zostaje szybko upowszechniona na Bliskim Wschodzie (gdyż zaspokaja potrzeby i życzenia współczesnych pacjentów), jest narzędzie do wizualizacji twarzy pokazujące klientom dentystów ich uśmiechy po zakończeniu leczenia. Obecnie najnowocześniejsze praktyki bliskowschodnie wykorzystują również sztuczną inteligencję.

Idący z duchem czasu stomatolodzy z tego rejonu świata zauważają jednak, że nadal szybkość postępu technologicznego znacznie przewyższa tempo adopcji nowinek technologicznych do stomatologii w ich krajach.

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS