Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Banki z ofertą dla stomatologów
  • 26-10-2012
 

 

 

 

 

Stomatolodzy i inni przedstawiciele wolnych zawodów mogą w większości banków ubiegać się o kredyt oferowany na specjalnych, korzystnych warunkach.

- Osoby wykonujące wolne zawody, takie jak np. lekarz czy radca prawny, są z natury rzeczy bardziej wiarygodne dla banków niż inni mikroprzedsiębiorcy. Są to bowiem zawody zaufania publicznego. Poza tym osoby wykonujące te profesje osiągają zazwyczaj stabilne dochody, które w mniejszym stopniu zależą od koniunktury gospodarczej czy nierzetelnych kontrahentów – wyjaśnia Piotr Makowski, dyrektor sprzedaży w FM Banku.

Uproszczone warunki otrzymania kredytu, krótsza procedura związana z jego przyznaniem, lepsze warunki, na jakich przyjdzie spłacać finansowanie inwestycji – to tylko niektóre przywileje przygotowane dla przedstawicieli wolnych zawodów.

 

W Deutschebank PBC można skorzystać z preferencyjnych kredytów gotówkowych na dowolny cel, przy dobrowolnym ubezpieczeniu i bez konieczności przedstawiania pełnej dokumentacji o dochodach. Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest w ciągu dwóch dni.

Eurobank przygotował ofertę kredytów dla stomatologów tańszą o ok. 2-3 punkty procentowe od taryfy standardowej, a do przyznania pożyczki nie jest wymagane posiadanie konta.

Stomatolodzy, którzy zdecydują się na wzięcie kredytu w FM Banku, mogą liczyć na długi okres spłaty należności: aż do ośmiu lat, i kredyt w wysokości do 200 tys. zł.

Getin Bank proponuje kredyt na preferencyjnych, do 100 tys. zł bez zabezpieczeń rzeczowych, nie wymaga dokumentów finansowych ani opłat za rozpatrzenie wniosku.

Aby móc zaciągnąć kredyt w Kredyt Banku, trzeba wolny zawód uprawiać od roku. Klienci mogą otrzymać pieniądze nawet wtedy, gdy rachunek firmowy jest prowadzony w innym banku,. Marża kredytu zależy od miesięcznych wpływów na konto. Bank oferuje też szybkie linie kredytowe dla przedsiębiorców.

W Meritum Banku można pożyczyć nawet 300 tys. zł. Wolny zawód należy uprawiać od roku. Bank oferuje pożyczkę na dowolny cel.

PKO BP dla swoich klientów wykonujących wolne zawody przygotował na preferencyjnych warunkach marży i prowizji kredyt mieszkaniowy Własny kąt hipoteczny oraz preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami do oprocentowania przez BGK.

W Raiffeisen Bank Polska stomatolodzy mogą otrzymać do 120 tys. zł na niższym oprocentowaniu spłaty oraz przy uproszczonej procedurze przyznawania pieniędzy. Można tam liczyć na kredyt na nieruchomość mieszkalną z udziałem komercyjnym.

Źródło: „Rzeczpospolita”

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS