Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Rzeszowska klinika dopasowana do dzieci
  • 05-01-2011
 

 


 

 

W rzeszowskiej klinice Primadent każda wizyta u dentysty może być niezapomnianym przeżyciem – jak najbardziej pozytywnym. Firma nastawiona jest na kompleksowe leczenie stomatologiczne – głównie najmłodszych pacjentów i młodzieży - w którym nie ma miejsca na strach przed dentystą, a dziecko u stomatologa ma czuć się pewnie i być wyluzowane. Dzieci i młodzież mogą liczyć w Primadencie na specjalne atrakcje.

- Specjalnie dla dzieci urządziliśmy gabinety dla chłopców i dziewczynek oraz zamówiliśmy zabawki z wbudowanymi zębami do demonstrowania dzieciom jak będzie przebiegał zabieg - mówi Iwona Cierplikowska, właścicielka obiektu, która po wielu latach zrealizowała swoje marzenie o stworzeniu placówki, która pacjentom na pewno nie kojarzy się z nieprzyjemnym leczeniem zębów.

Młodzież może skorzystać ze strefy gier PlayStation, a najmłodszym na pewno spodoba się łazienka, której całe wyposażenie zastało pomniejszone do rozmiarów malców.

Placówka przyjmuje również dzieci niepełnosprawne i z poważnymi schorzeniami – np. z wadami serca. Dla niektórych wizyta u dentysty to konieczność spowodowana wymogiem wyleczenia zębów przed czekającą je operacją. Dlatego ważne, by dzieci chciały do gabinetu przychodzić bez oporów.

Sprawne diagnozowanie i leczenie ułatwia nowoczesny sprzęt. Klinika wyposażona jest m.in. w trzy mikroskopy dentystyczne, urządzenie do komputerowego, bezbolesnego podawania znieczulenia czy tomograf komputerowy.


 

Primadent to nie tylko obiekt nakierowany na leczenie stomatologiczne. Realizuje się tam również zadania edukacyjne. Jak wyjaśnia właścicielka lecznicy:

- Jesteśmy nastawieni na edukację, więc będziemy organizować kursy i zapraszać wykładowców, a możliwość transmisji z gabinetów pozwoli lekarzom śledzić na żywo zabiegi. Zapewniamy pełną kompleksowość usług dla wszystkich pacjentów.

Źródło: „Nowiny”

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS