Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Majówkowe otwarcie sezonu
  • 28-04-2017
 

 

 

 

Dentyści, dla których pływanie jest pasją i którzy na czas majowego weekendu chcą zapomnieć o pracy, mogą wybrać się do Giżycka. Już 1 maja w tamtejszej marinie nad Jeziorem Niegocin odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu żeglarskiego. Organizatorzy zapraszają na Paradę Jednostek Pływających, która odbędzie się na kanale Giżyckim oraz do udziału w konkursie na najładniej udekorowaną jednostkę. Poza dobrze zaopatrzonym zapleczem gastronomicznym, przygotowano dodatkowe, liczne atrakcje: dla dużych i małych, m.in. kramiki z rękodziełem, występy teatru ulicznego „Los Fuegos”, kuglarski pokaz sceniczny i animacje, koncert szantowy „Atlantyda”, dioramy historyczne zapraszające na Święto Twierdzy Boyen w ramach „Operacji Boyen”, „Zdobywanie Mostu” – pokaz wyszkolenia żołnierzy.

Będzie też można obserwować start charytatywnej wyprawy kajakowej Michała Tatko, żołnierza 15GBZ (1000 km na trasie z Giżycka do szczytu Barania Góra w Beskidzie Śląskim).

Organizatorzy zadbają także o zaspokojenie głodu sztuki – w giżyckiej Ekomarinie również od 1 maja będzie można obejrzeć dzieła współczesnych popularnych w Polsce artystów.

2 maja będzie można z kolei wybrać się na przebieżkę podczas Ogólnopolskich Biegów Rodzinnych.

Jeśli komuś będzie mało regatowych wrażeń, zostało jeszcze trochę czasu, aby zapisać się na dwie inne wodne imprezy – tym razem dedykowane konkretnie lekarzom i dentystom. Piszemy o tym tutaj.

Życzymy Wam wielu pozytywnych wrażeń podczas tegorocznej majówki!

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS