Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Żeglarze dentyści i lekarze ahoj!
  • 20-04-2017
 

 

 

 

Wilki morskie i jeziorne po studiach medycznych powinny wytężyć uwagę:

  • Tylko do 9 maja 2017 roku można dokonywać zgłoszeń do udziału w XIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Izb Lekarskich w Żeglarstwie w klasie OMEGA. Impreza odbędzie się w urokliwej letniskowej wsi Morzyczyn nad Jeziorem Miedwie w gminie Kobylanka, 24 km od Szczecina. Zgłoszeń dokonuje się drogą elektroniczną poprzez stronę www.oil.szczecin.pl – w zakładce Sport, kultura i rekreacja znajdują się przeznaczone do tego formularze. Regaty będą rozgrywane na łodziach typu OMEGA – według niezmienionych zasad, w systemie przesiadkowym.

  • Z kolei do 10 maja 2017 r. przyjmowane są zgłoszenia do udziału w VIII Ogólnopolskich Regatach Żeglarskich Lekarzy w Klasie Puck, przewidzianych na 27-28 maja 2017 r. Zawody organizowane przez Okręgową Izbę Lekarską w Gdańsku i Harcerski Ośrodek Morski odbędą się w Zatoce Puckiej. Zgłoszenia przyjmowane są tylko drogą mailową. Formularz znajduje się w zakładce Po pracy –Wydarzenia Kulturalne i Sportowe. Należy go przesłać wraz z zeskanowanym dowodem wpłaty na adres .

Jak zapewniają organizatorzy, po zawodach uczestnicy mogą liczyć na wiele niespodzianek. Ciężka praca na żaglówkach wymaga nagrody.

Źródło: bil.bielsko.pl


 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS