Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Sylwestra 2017 zacznij planować już dziś!
  • 31-12-2016
 

 

 

 

Dentysto, jeśli czytasz ten tekst w sylwestrowy wieczór, to znaczy, że kiedy inni bawią się w najlepsze, oczekując nadejścia Nowego Roku, ty przełom lat w tym roku spędzasz spokojnie. Możesz jednak zaszaleć za rok! Ale zacznij planować kolejnego sylwestra już dziś. Masz przecież na to dziś sporo czasu. Jeśli ma to być impreza niezapomniana przez całe życie, to zaczynamy:

  • Sylwester w chmurach – sporo aeroklubów oferuje możliwość lotu samolotem, szybowcem lub paralotnią w sylwestrowy dzień. To idealne rozwiązanie dla miłośników szerokich horyzontów.

  • Sylwester pod ziemią – może wybierzesz się na bal w kopalni soli w Wieliczce lub w Bochni? Odtańczenie fokstrota kilkaset metrów pod ziemią i w otoczeniu solnych kryształów zapewni ci niezapomniane wrażenia.

  • Sylwester na jachcie – zdecyduj tylko czy wolisz podziwiać białe leningradzkie noce, czy może jednak gustujesz w południowych klimatach lazurowego Adriatyku.

  • Sylwester na lodowcu lub kole podbiegunowym – to propozycja dla miłośników dwóch desek lub tylko jednej. Oferta jest bogata. Największym zainteresowaniem cieszą się austriackie, włoskie, francuskie lub szwajcarskie kurorty, ale też możesz wybrać się na skandynawskie fiordy. Uwaga: rezerwacji dokonuj z wielomiesięcznym wyprzedzeniem – nawet koło podbiegunowe uznawane jest za bardzo atrakcyjny region turystyczny.

 

Niech sylwester otworzy drzwi do roku, który będzie jeszcze lepszy niż ten przemijający. Do siego roku 2017 życzy zespół PortaluDentystycznego.pl!

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS