Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Fotografia – dentystyczna pasja
  • 05-09-2016
 

 

 

 

 

Dentysto, techniku, praca, praca, a po pracy...? Siłownia, impreza, a może aparat fotograficzny do ręki i wymarsz w plener?

Dentyści i ortodonci coraz częściej poprawiają urodę uśmiechu, dokumentując na fotografii przebieg leczenia i osiągnięte rezultaty. Dla techników dentystycznych praca z aparatem fotograficznym stanowi jeden ze stałych elementów procesu tworzenia dobrych uzupełnień protetycznych – ponieważ umożliwia dostrzeżenie szczegółów budowy, na które podczas bieżącej obserwacji można nie zwrócić uwagi, i wspomaga proces dopasowania odcienia ceramiki do naturalnej barwy zębów.

Robienie zdjęć może również stanowić przyjemne hobby pozazawodowe, a zdjęcia, o ile są wartościowe, można zaprezentować szerszej publice, wystawiając je np. we własnym gabinecie czy nawiązując współpracę z innym obiektem, np. kliniką, kawiarnią czy biblioteką.

Przykładów udanego połączenia pasji fotograficznej z chęcią promowania lokalnych talentów i prowadzeniem placówki medycznej czy gastronomicznej jest coraz więcej. Czasem bywa tak, że dentyści prezentują swoje prace w zaciszu kawiarni czy atelier artystycznego, a zdarza się też sytuacja odwrotna, kiedy to zdjęcia wykonane przez lokalnych artystów zdobią ściany klinik i gabinetów stomatologicznych. W obu przypadkach korzyści są nie dwu-, ale trójstronne: dla właściciela obiektu, wykonawcy fotografii i klienta placówki lub pacjenta gabinetu.

Źródło: Opracowanie własne

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS