Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Karp, sanna i... sauna
  • 24-12-2016
 

 

 

 

Jeszcze w 2010 r. z raportów wynikało, że Polacy święta Bożego Narodzenia lubią i najchętniej spędzą je w gronie rodzinnym w domu. Od kilku lat jednak nasila się trend wyjazdowy. Z najnowszego raportu przygotowanego przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor wynika, że 30 proc. mieszkańców naszego kraju wyjedzie na święta – najczęściej do rodziny lub bliskich znajomych. Z kolej ok. 8 proc. społeczeństwa wybierze wyjazd do hotelu lub pensjonatu. Najczęściej tego typu rozwiązanie wybierają pary bez dzieci.

Dla wyjeżdżających łamanie się opłatkiem, zjadanie tradycyjnego karpia i świąteczna sanna łączone są coraz częściej z pobytem w ekskluzywnym SPA, a święta kojarzone są z okazją do zrelaksowania się w saunie, termach czy na masażu – bez obaw, że klienci lub pacjenci ucierpią na nieobecności swojego ulubionego fachowca, lekarza czy dentysty.

 

Pomimo tego, że trend wyjazdowy staje się coraz bardziej wyraźny, lekarze i stomatolodzy nadal pozostają raczej tradycjonalistami – dla wielu święta to nie obyczajowa impreza, lecz jedna z nielicznych okazji, aby celebrować bliskość z tymi, których kochają.

 

Życzymy wszystkim lekarzom stomatologom prawdziwie rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Niech czar Wigilii i urok choinki zapadną w pamięć na długo – aby można było przez cały rok wracać wspomnieniami do tego jakże pięknego, magicznego czasu.

Zespół PortaluDentystycznego.pl

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS