Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna TechnikWarto wiedzieć ...

Ankieta

Gdzie szukasz informacji z branżowych?

  • na targach
  • w internecie
  • w gazetach
  • podczas konferencji
  • podczas szkoleń
Globalne sympozjum poświęcone odbudowie jamy ustnej w 2020 roku
  • 16-05-2019
 

 

 

 

Oral Reconstruction Foundation, fundacja założona przez naukowców, mająca na celu sponsorowanie projektów badawczych badań podstawowych i stosowanych oraz klinicznych, a także szkolenia i kształcenie w zakresie implantologii stomatologicznej i dziedzin pokrewnych, oraz biorąca udział w wymianie naukowej pomiędzy uniwersytetami, praktykami i przemysłem w zakresie stomatologii implantologicznej i dziedzin pokrewnych, ogłosiła, że na przełomie kwietnia i maja 2020 roku odbędzie się Oral Reconstruction Global Symposium.

 

Sympozjum obejmie szeroki zakres współczesnych zagadnień związanych z implantologią i regeneracją tkanek. Poza wykładami organizatorzy przewidują mnóstwo sesji warsztatowych i ćwiczeń praktycznych, między innymi dotyczących cyfrowego obiegu pracy, implantowania natychmiastowego, wykonywania przeszczepów tkanek twardych i miękkich, zapobiegania chorobom okołoimplantowym i ich leczenia, wykorzystania materiałów autogennych w sterowanej regeneracji tkanek, i wiele innych.

 

Organizatorzy zachęcają, aby już teraz dokonywać zgłoszeń uczestnictwa, gdyż liczba miejsc będzie ograniczona.

Sympozjum odbędzie się w nowojorskim hotelu Marriott Marquis. Poprowadzi je wspólny europejsko-amerykański komitet naukowy składający się ze znanych ekspertów i autorytetów w zakresie stomatologii i implantologii.

 
 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Patronujemy

 


 

08/10-03-2017

 

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS