Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna TechnikW laborzeUrządenia dla techników
Pracownie protetyczne Perfecta 300/600 i 900
 

 

Perfecta 300/600

Każda praca bez wysiłku. Różne materiały, najwyższe wymagania, wciąż zmieniające się warunki – oto chleb powszedni techników dentystycznych. Perfecta to potężne i uniwersalne urządzenie laboratoryjne, które pozwoli na bezproblemowe spełnienie wszelkich wymagań – zarówno Państwa, jak i Państwa klientów.

W urządzeniu Perfecta (600) powietrze jest bezpośrednio wydmuchiwane z prostnicy. Ciągła gotowość do pracy – wystarczy nacisnąć przycisk lub dźwignię. Pozwala to na szybszą i bardziej efektywną pracę!
Korzyść: efekt czyszczenia podczas przedmuchiwania. Powstające podczas obróbki cząstki materiału są wydmuchiwane z obszaru pracy.

 

Perfecta 900

Praca powinna przynosić zadowolenie. Jeśli tak nie jest należy coś zmienić. Silnik protetyczny, charakteryzujący się prostą obsługą, uniwersalnym zastosowaniem i nowatorskimi rozwiązaniami – to pierwszy krok na nowej drodze. Perfecta 900 została wykonana z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki zoptymalizowanej prędkości obrotowej i silnikowi z wysokoobrotową prostnicą zamiast dotychczasowej turbiny, Perfecta 900 doskonale nadaje się do obróbki wszystkich materiałów, nawet takich jak tlenek cyrkonu i inne materiały ceramiczne wymagające dużej mocy.

 W&H Poland Sp. z o.o.

Leśna 1 B/C

02-840 Warszawa

tel: +48 (022) 3318000

fax: +48 (022) 3318001

e-mail:

www:www.whpoland.pl

 

wh_logo.jpg

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS