Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzMarketing stomatologicznyMarketing usług stomatologicznych

Nowy sklep internetowy firmy Marrodent
 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Marrodent uruchomiła nowo zaprojektowaną platformę on-line, która obejmuje rozwiązanie e-commerce, oferujące usprawniony i wydajny proces zakupów internetowych dla klientów z branży stomatologicznej. Nowy sklep internetowy jest kontynuacją strategii firmy, polegającej na wykorzystaniu technologii cyfrowej w celu poprawienia jakości obsługi klienta.

 

Całkowicie odświeżona platforma zamawiania, sprawi, że cały proces zakupów on-line będzie wydajniejszy i bardziej płynny. Nowa witryna, to nie tylko nowoczesny wygląd, to również nowoczesne rozwiązania:

 

  • Rozwiązanie typu enterprise dające duże możliwości rozwoju platformy
  • Intuicyjne nazwy kategorii oraz zdjęcia dobrej jakości - dzięki czemu klient może łatwiej i szybciej znaleźć potrzebne produkty
  • Szybsze i bardziej płynne działanie na wszystkich popularnych urządzeniach elektronicznych - ulepszona kompatybilność z urządzeniami     mobilnymi, tabletami, komputerami stacjonarnymi oraz wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi i przeglądarkami.
  • Zoptymalizowany widok stron produktów, pokazujący produkty podobne oraz ostatnio wyszukiwanie- prezentacja asortymentu została udoskonalona, aby najbardziej przydatne informacje były łatwo dostępne dla klienta.

 

Wszystkie dotychczas istniejące rozwiązania zostały zachowane, ale stworzono ulepszony i usprawniony proces zamawiania.

 

Dzięki dostępowi do spersonalizowanej listy zakupów oraz historii zamówień, proces złożenia zamówienia  zdecydowanie się skrócił. Klienci mogą się spodziewać prostej, intuicyjnej obsługi, która jest w pełni dostępna na wszystkich urządzeniach elektronicznych. Wprowadzone ulepszenia umożliwią sprawne posługiwanie się nowym sklepem internetowym, a co za tym idzie, klient otrzyma dostęp do wielu rozwiązań, które ma do zaoferowania firma Marrodent.

 

Więcej informacji o firmie na stronie www.marrodent.pl.

 

 

 

O firmie Marrodent i Henry Schein, Inc.

 

Marrodent to jeden z największych polskich dystrybutorów w branży stomatologicznej i protetycznej oferujący pełny zakres rozwiązań. Założona w roku 1990 przez braci Romana i Marka Stekla, firma Marrodent z siedzibą główną w Bielsku-Białej i oddziałem w Warszawie, zajmuje się dystrybucją materiałów i sprzętu stomatologicznego i protetycznego, a także kompleksowym wyposażeniem w sprzęt gabinetów dentystycznych i laboratoriów protetycznych.  Dzięki blisko 70 konsultantom handlowym i działowi zamówień telefonicznych, Marrodent obsługuje ponad 10 000 prywatnych gabinetów stomatologicznych jak również ponad 3 000 laboratoriów protetycznych w całej Polsce.

 

Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) to firma oferująca rozwiązania dla pracowników służby zdrowia wspierana przez sieć ludzi i technologii. Więcej niż 19 000 członków zespołu Schein na całym świecie oraz  sieć zaufanych doradców firmy zapewnia ponad 1 milionowi klientów na całym świecie ponad 300 cenionych rozwiązań, które poprawiają wyniki operacyjne i kliniczne. Nasze rozwiązania biznesowe, kliniczne, technologiczne i związane z łańcuchem dostaw pomagają lekarzom stomatologom i personelowi medycznemu pracować wydajniej, dzięki czemu mogą oni skuteczniej zapewniać opiekę wysokiej jakości. Rozwiązania te wspierają także laboratoria stomatologiczne, rządowe i instytucjonalne placówki opieki zdrowotnej oraz inne alternatywne zakłady opiekuńcze.

 

Henry Schein działa w oparciu o scentralizowaną i zautomatyzowaną sieć dystrybucji, obejmującą gamę ponad 120 000 markowych produktów oraz produktów własnej marki Henry Schein, znajdujących się w magazynach, jak również ponad 180 000 innych produktów dostępnych na specjalne zamówienie. Henry Schein, spółka notowana na liście Fortune 500, komponent indeksu S&P 500 z siedzibą główną w Melville w stanie Nowy Jork oraz z oddziałami w 31 krajach.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy Marrodent:

www.marrodent.pl; Henry Schein: www.henryschein.com. 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS