Na skróty
- Forum
- Zareklamuj swój gabinet
- Izby Lekarskie w Polsce
- Partnerzy portalu
- Magazyn Stomatologiczny
- Wydawnictwo
Czelej - Wydawnictwo
PZWL - Wydawnictwo
Med Tour Press Int. - new! Katalog firm
- Dodaj gabinet
- Poradnik dentysty
- Organizacje
- Turystyka stomatologiczna
- Marketing stomatologiczny
- Dotacje z UE
- KORONAWIRUS
- Dental TV
- new! Czas na urlop!
- Relacje z targów i imprez
- 02-09-2019
WYNIKI GŁOSOWANIA W PLEBISCYCIE
DENTYSTA ROKU 2019r.
Z przyjemnością ogłaszamy oficjalne wyniki plebiscytu Dentysta Roku 2019.
Serdecznie dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji.
Województwo Dolnośląskie
Magdalena Zalwert-Zając - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Agnieszka Matuszewska / Supradent Matuszewscy sp.j. - II miejsce
Marcin Graboń / Dental Med Marcin Graboń - III miejsce
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Anna Andrzejewska - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Kazimierz Szulist - II miejsce
Joanna Dębczyńska - III miejsce
Województwo Lubelskie
Paweł Aleksandrowicz - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Monika Waliwender-Krawczyk - II miejsce
Joanna Stępień - III miejsce
Województwo Lubuskie
Anna Macikowska-Knop - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Magdalena Szewczyk-Tuczyńska - II miejsce
Malinowska-Rewers Halina - III miejsce
Województwo Łódzkie
Anna Ostrowska-Goździewicz - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Tomasz Śniegula - II miejsce
Monika Colonna-Walewska - III miejsce
Województwo Małopolskie
Bartosz Cichoń - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Paweł Grzegorczyk - II miejsce
Jarosław Wichliński - III miejsce
Województwo Mazowieckie
Barbara Sobczak - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Aleksandra Jaworska - II miejsce
Anna Pańczyk-Chylińska - III miejsce
Województwo Opolskie
Rafał Wiench - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Jolanta Betlej - II miejsce
Marcin Nowosielski - III miejsce
Województwo Podkarpackie
Krzysztof Jasiński - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Agnieszka Kaleta - II miejsce
Marta Warchałowska - III miejsce
Województwo Podlaskie
Katarzyna Nowik - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Agnieszka Wojtkiewicz - II miejsce
Jan Tomżyński - III miejsce
Województwo Pomorskie
Katarzyna Emerich - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Agnieszka Karcz - II miejsce
Wojciech Kiewlicz - III miejsce
Województwo Śląskie
Małgorzata Wojtanowska-Dilling - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Piotr Puchała - II miejsce
Renata Ksiądzyna-Drewa - III miejsce
Województwo Świętokrzyskie
Iwona Kołomańska - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Dariusz Terlecki - II miejsce
Iwona Kołomańska - III miejsce
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Agnieszka Samoraj - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Marta Rachubińska - II miejsce
Zdzisław Filkiewicz - III miejsce
Województwo Wielkopolskie
Maciej Marcinowski - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Jakub Kwiatek - II miejsce
Anna Jastrzembska - III miejsce
Województwo Zachodniopomorskie
Anna Stefańczyk - zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2019
Krzysztof Bastek - II miejsce
Grzegorz Radek - III miejsce