Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzPoradnik dentysty

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne

Marrodent rozszerza wsparcie dla specjalistów stomatologów o internetową usługę sprzedaży i doradztwa Fast Track
 


 

 

 

 

 


 Usługa zapewnia gabinetom i laboratoriom dentystycznym dostęp do prezentacji na żywo oraz szybki i zdalny zakup sprzętu dentystycznego.

 

Marrodent, firma Henry Schein, wprowadza Fast Track, internetową usługę konsultingową oraz prezentacje na żywo sprzętu i oprogramowania dentystycznego. Usługa koncentruje się w szczególności na cyfrowych rozwiązaniach przepływu pracy i została zaprojektowana tak, aby zaoferować gabinetom stomatologicznym oraz laboratoriom szybkie i wydajne zakupy z dowolnego miejsca.

Usługa Fast Track ma również na celu zaspokojenie indywidualnych potrzeb lekarzy dentystów oraz pomoc w optymalizacji wydajności operacyjnej i skróceniu przestojów w ich usługach poprzez zapewnienie szybkiego dostępu do niezbędnego sprzętu klinicznego oraz laboratoryjnego.

 „Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenne dla stomatologów jest dysponowanie odpowiednim czasem i sprzętem, aby zapewnić optymalną opiekę swoim pacjentom. Dlatego z przyjemnością wprowadzamy Fast Track” – powiedział Artur Podolski, Managing Director Marrodent. „Dzięki tej usłudze zapewniamy naszym klientom szybką i skuteczną obsługę, w oparciu o ich dostępność i z dowolnego miejsca, w którym się znajdują, zapewniając spersonalizowane porady dotyczące funkcji sprzętu, którego mogą potrzebować, ułatwiając zakup przez Internet i zarządzając wysyłką, aby mogli jak najszybciej otrzymać go w swojej klinice lub laboratorium.

Prezentacje online sprzętu dentystycznego, które można zamówić za pośrednictwem Fast Track, obejmują między innymi skanery wewnątrzustne (IOS), drukarki 3D, frezarki, jednostki radiologiczne 3D i oprogramowanie CAD/CAM.

Fast Track to alternatywa dla bezpośredniej porady od specjalisty ds. sprzętu w salonie Henry Schein.  Usługa jest bezpłatna, a zarówno konsultacje, jak i pokazy są wolne od jakichkolwiek zobowiązań do zakupu. Po zakończeniu prezentacji użytkownicy zainteresowani zakupem produktu otrzymują wycenę, a sprzęt zostaje dostarczony do ich gabinetu stomatologicznego lub laboratorium tak szybko, jak to możliwe.

Więcej informacji na temat Fast Track można znaleźć na stronie internetowej Marrodent.

O firmie Marrodent i Henry Schein, Inc. 
 
Marrodent to jeden z największych polskich dystrybutorów w branży stomatologicznej i protetycznej oferujący pełen  zakres rozwiązań dla branży stomatologicznej. Założona w roku 1990 przez braci Romana i Marka Stekla, firma Marrodent z siedzibą główną w Bielsku-Białej,  oddziałem w Warszawie oraz salonem ekspozycyjnym sprzętu stomatologicznego w Katowicach, zajmuje się dystrybucją materiałów stomatologicznych   i protetycznych. Kompleksowo  wyposaża  w sprzęt gabinety stomatologiczne  i laboratoria  protetyczne.  Dzięki blisko 70 konsultantom handlowym, działowi call center oraz e-commerce, Marrodent obsługuje ponad 10 000 prywatnych gabinetów stomatologicznych jak również ponad 3 000 laboratoriów protetycznych w całej Polsce. 
 
Od roku 2016 Marrodent jest częścią firmy Henry Schein, Inc. Henry Schein (Nasdaq: HSIC) to firma oferująca rozwiązania dla pracowników służby zdrowia wspierana przez sieć ludzi i technologii. Z ponad 25 000 członków zespołu Schein z całego świata oraz sieć zaufanych doradców firmy zapewnia ponad 1 milionowi klientów na całym świecie około 300 cenionych rozwiązań, które pomagają poprawić wyniki operacyjne i kliniczne. Proponowane przez firmę  rozwiązania biznesowe, kliniczne, technologiczne i związane z łańcuchem dostaw pomagają lekarzom stomatologom i personelowi medycznemu pracować wydajniej, dzięki czemu mogą oni bardziej efektywnie zapewniać wysokiej jakości opiekę. Henry Schein działa w oparciu o scentralizowaną i zautomatyzowaną sieć dystrybucji obejmującą gamę ponad 300 000 markowych produktów oraz produktów własnej marki Henry Schein dostępnych w naszych centrach dystrybucyjnych. Henry Schein to spółka znajdująca się w rankingu Fortune 500​, komponent indeksu S&P 500 z siedzibą główną w Melville w stanie Nowy Jork oraz z oddziałami w 33 krajach i regionach.
 
Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy Henry Schein: www.henryschein.com, Facebook.com/HenrySchein i @HenrySchein w serwisie X. Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy Marrodent: marrodent.pl. 
 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS