Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzPoradnik dentysty

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

 • Magazyn Stomatologiczny
 • As Stomatologii
 • Nowy Gabinet Stomatologiczny
 • Poradnik Stomatologiczny
 • Stomatologia Współczesna
 • TPS
 • Kwintesencja
 • Forum Stomatologii Praktycznej
 • Inne

Henry Schein zdobywa podwójne wyróżnieniew konkursach Ragan's 2023 CSR i Diversity Awards
 

 

 

 

 

 

 

MELVILLE, NY, 06 października 2023 r. — Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) ogłaszaże prezes i dyrektor generalny Stanley M. Bergman został uhonorowany tytułem Ragan's 2023 ”Executive of the Year for Diversity and Inclusion”. 

 

Firma -otrzymała również nagrodę „CSR and Diversity Award” za program Practice Green™ by Henry Schein, przyznawaną przez Ragan Communications, lidera w branży profesjonalnego rozwoju, szkoleń i informacji dla komunikatorów, marketerów, specjalistów HR i liderów biznesu na całym świecie 

 

Stanley M. Bergman został uhonorowany za osobiste zaangażowanie w różnorodność i integrację, które są w nim zakorzenione, poprzezdorastanie w RPA w czasach apartheidu. Aktywnie promował różnorodność w firmie, angażując Radę Dyrektorów i Komitet Wykonawczy w ramach Rady D&I firmy oraz w każdej z sześciu grup zasobów pracowniczych Henry Schein. Firma włączyła również różnorodność i inkluzję do wartości Team Schein. Myśl przewodnia pana Bergmana w zakresie różnorodności i integracji rozszerzyła się na wydarzenia branżowe i partnerstwa z uniwersytetami w celu wspierania różnorodnych pracowników opieki zdrowotnej.

 

Inicjatywa Practice GreenTM firmy Henry Schein zwyciężyła w kategorii „Globalna inicjatywa ESG” firmy Ragan. Practice Green to globalna inicjatywa na rzecz zrównoważonego rozwoju, która zachęca pracowników opieki zdrowotnej do bycia bardziej przyjaznymi dla środowiska. Program wystartował w styczniu 2023 roku w regionie EMEA (Europa/Bliski Wschód/Afryka), a następnie w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W Polsce akcja Practice Green została wdrożona przez firmę Marrodent, należącą do Henry Schei. Practice Green oferuje klientom rozwiązania, które pomogą im w praktyczny sposób realizować założenia zrównoważonego rozwoju, przestrzegając jednocześnie obowiązująceprzepisy, dotycząceochrony zdrowia i bezpieczeństwa, oferując jednocześnie wysoki standard opieki nad pacjentem. Dostępny jest wybór produktów i rozwiązań przyjaznych dla środowiska, a także usługi i wsparcie, które pomagają stworzyć bardziej ekologiczne praktyki, które wspierają działania na rzecz zrównoważonego rozwoju środowiska. Practice Green będzie się z czasem rozwijać, dodając nowe produkty, usługi i rozwiązania , uwzględniającstale zmieniający się krajobraz opieki zdrowotnej. Dowiedz się więcej o misji programu w tym filmie.

 

Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem tych nagród, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i budowanie kultury, która uznaje i ceni różnorodność i inkluzję” - powiedział Stanley M. Bergman. „Nasz sukces jest świadectwem zaangażowania członków Team Schein i naszej niezachwianej determinacji w promowaniu różnorodności i wiary w siłę czynienia dobra.”. 

 

 

 

 

Ponadto firma Henry Schein otrzymała wyróżnienia w następujących kategoriach: 

 

 • program „Grupy zasobów pracowniczych": wyróżnienie otrzymał program Grupy zasobów pracowniczych (ERG) firmy Henry Schein. Te sieci prowadzone przez pracowników promują różnorodność i inkluzję, zgodnie z wartościami korporacyjnymi. Sześć grup ERG - Women's Leadership Network, Pride and Allies, Black Legacy Professionals, COLEGAS, elevAsian i Veteran Engagement Team - mają na celu budowanie społeczności, zapewnianie widoczności, wzmacnianie głosów pracowników, edukowaniewspółpracowników, wspieranie innowacji i promowanie różnych punktów widzenia. Henry Schein w tym roku wdroży siódmą grupę ERG skoncentrowaną na społeczności osób niepełnosprawnych. 

 • Szkolenie/edukacja w zakresie różnorodności i inkluzji”: firma Henry Schein otrzymała również wyróżnienie za swoje zaangażowanie w szkolenia i edukację w zakresie różnorodności i inkluzji. Henry Schein oferuje wewnętrzne programy edukacyjne w zakresie różnorodności i inkluzji dla członków Team Schein, w tym dyrektorów globalnych i wiceprezesów. Firma rozszerza również te programy na odbiorców zewnętrznych, za pośrednictwem profesjonalnych stowarzyszeń i konferencji. W 2022 r. wskaźniki uczestnictwa były imponujące: 98% globalnych dyrektorów i wiceprezesów wzięło udział w programie, w sumie udział wzięło 25% z ponad 23 000 członków Team Schein, a 74% uczestników poleciło program innym współpracownikom. 

 

Zaangażowanie Henry Schein, Inc. w różnorodność i integrację zostało docenione przezwiele organizacji, w tym HRC's Best Places to Work for LGBTQ+ Equality i Women's Choice Award.

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS