Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Elektryczne szczoteczki przejmują ubezpieczyciela
  • 24-05-2018
 

 

 

 

 

Ubezpieczyciel oferujący plany ubezpieczeniowe w stomatologii (Afora) został przejęty przez start up Quip zaangażowany w produkcję szczoteczek elektrycznych. Taka transakcja na rynku stomatologii to prawdziwy ewenement: bo tym samym podmiot powołany do życia w celu wytwarzania szczoteczek elektrycznych poszerza ofertę o ubezpieczenia stomatologiczne. Celem jest przyciągnięcie klientów i stomatologów

Firma Quip rozpoczęła sprzedaż szczoteczek do zębów online w 2015 roku i od tamtej pory zbudowała solidną sieć konsumencką. Szczoteczka Quip utworzona została, jak każda inna w tym typie, z tą różnicą, że mocuje się ją do lustra w łazience. Celem takiego rozwiązania jest utrzymanie porządku na blacie łazienkowym. Z kolei powodem przejęcia firmy ubezpieczeniowej była chęć zaoferowania klientom lepszej i bardziej kompletnej opieki w zakresie stomatologii na ubezpieczenie.

Klient, wykupując subskrypcję, może liczyć raz w kwartale na darmowe główki do szczoteczki do zębów Quip. Firma Dental Insurance Company - Toothbrush and Dental Tools Afora może teraz swoim klientom zaoferować nowość: podstawowe ubezpieczenie z opcją jego poszerzenia.

 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS