Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Dentysta rokuO akcji

Dentysta roku

Sponsorzy

  


 

 

 

Dentysta Roku 2019

To ogólnopolska akcja promocyjna mająca na celu wyłonienie najlepszego zdaniem pacjentów lekarza dentysty poprzez oddanie głosu na oznaczonego lekarza pracującego w danym gabinecie.

 

Świadomość i wymagania polskich pacjentów rosną. Coraz więcej osób zanim wybierze się do stomatologa zadaje sobie trud wyszukania najlepszego ich zdaniem specjalisty. W związku z tym PortalDentystyczny.pl powołuje do istnienia akcję, dzięki której poznamy dentystów, których cenią polscy pacjenci. Konkurs rusza 20 stycznia 2019 r. Nagrodzonych zostanie 17 dentystów: 16 stomatologów z każdego województwa (po jednym na województwo) i laureat główny, czyli lekarz dentysta, który otrzyma od osób biorących udział w akcji największą liczbę głosów.

 

Udział w akcji jest bezpłatny!

 

Zgłoszenia będą mogli dokonać pacjenci oraz sami dentyści. Na tej stronie osoby zainteresowane konkursem znajdą również wszystkie informacje o akcji i będą mogły na bieżąco śledzić zmiany w rankingu lekarzy dentystów.

 

Głosowanie:

Oddawanie głosów polega na wyborze ze spisu gabinetów lekarza, na który chcemy oddać głos i naciśnięciu przycisku „głosuje”

  

Wyniki:

Wyniki akcji - zgodnie z regulaminem - ogłoszone będą w dniu 02 WRZEŚNIA 2019r. Zwycięzcy zostaną poinformowani indywidualnie o wygranej i zaproszeni na galę rozdania nagród.

 
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Regulamin akcji

Kliknij link aby pobrać regulamin akcji

 

<<Regulamin>>

 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS