Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Stomatologia otwarta na pracowników tymczasowych
  • 19-10-2020
 

 

 

 

 

 

Doświadczenia dentystów z USA i Europy Zachodniej pokazują, że przyszłość stomatologii jest świetlana i... oparta na elastycznym personelu. Elastyczność kadry polega na tym, że część personelu mogą stanowić pracownicy tymczasowi.

W krajach Europy i w USA coraz częściej poszukiwani są pracownicy tymczasowi do gabinetów stomatologicznych, ponieważ dentyści uczą się opierać pracę prowadzonych przez siebie praktyk i klinik na stomatologach, asystentkach i higienistkach stomatologicznych oraz personelu administracyjnym, którzy nie są stałymi członkami zespołu, ale zabezpieczają obsadę fachową podczas urlopu macierzyńskiego, zdrowotnego czy zwolnienia chorobowego stałego pracownika.

 

Praktycy zalecają, aby pracowników tymczasowych traktować jako integralne rozszerzenie stałego zespołu. Podpowiadają też, aby planować z wyprzedzeniem możliwość zatrudnienia pracownika tymczasowego. Dzięki temu, w sytuacjach awaryjnych zaplanowane z wyprzedzeniem działania umożliwią szybkie uzupełnienie kadr. Planowanie pomaga więc zagospodarować potencjał pracowników tymczasowych do harmonijnego działania gabinetu – bez stresu i przestojów.

 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS