Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

WDI – Wrocławskie Dni Implantologii
  • 02-12-2019
 

 

 

 

 

29-30 maja 2020 r. na Zamku Topacz w Ślęzie odbędą się Wrocławskie Dni Implantologii, których organizatorem jest Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Głównym celem targów jest prezentacja ciekawych przypadków klinicznych oraz najnowszych rozwiązań sprzętowych i materiałowych. Co ważne, podczas wydarzenia eksperci, zarówno z Polski jak i z zagranicy, będą mogli podjąć ważne oraz kontrowersyjne tematy podczas międzynarodowej dyskusji na temat leczenia implantologicznego. Często efektem takiej dyskusji w latach wcześniejszych było szersze spojrzenie na poruszany problem, co prowadziło do wytyczenia nowych dróg do osiągnięcia sukcesu medycznego. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku dyskusje te będą równie owocne.

 

Targi to doskonała okazja, by poznać pasjonatów implantoprotetyki oraz ludzi mających świadomość, że ciągły rozwój nowoczesnych technologii to klucz do powodzenia zawodowego.

Tegoroczna edycja WDI 2020 ma być wydarzeniem wyjątkowym, ponieważ nie będzie jedynie przedstawieniem najnowszych dostępnych technologii w dziedzinie implantoprotetyki, ale będzie też swoistym upamiętnieniem 50. rocznicy założenia Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.  

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS