Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Aplikacja w razie braku personelu
  • 23-04-2019
 

 

 

 

Praca w gabinecie dentystycznym bez asysty stomatologicznej, osoby w administracji czy rejestracji bądź samego stomatologa nie jest możliwa, szczególnie w przypadku małych praktyk których działanie zależy od fizycznej obecności każdego z członków personelu. Tymczasem zdarza się, że w ostatniej chwili personel nie może pojawić się na miejscu pracy bądź z pracy rezygnuje w trybie natychmiastowym.

Obsadzenie wolnego stanowiska wymaga czasu i zaangażowania. Aby ułatwić tę procedurę, za oceanem zaprojektowano i wdrożono aplikację, która pomaga dentystom w takich podbramkowych sytuacjach znaleźć zastępstwo. Aplikacja nazywa się „Stop Gap Dental”. Przedstawiono ją w marcu tego roku w Atlancie w USA.

Aplikacja ma bardzo bogaty funkcjonalny interfejs, dzięki któremu użytkownik zyskuje szybką możliwość obsadzenia wolnego stanowiska bez konieczności podpisywania długich umów o pracę. Dzięki temu nawet małe praktyki mogą stabilnie funkcjonować.

Oprogramowanie umożliwia zarówno potencjalnym pracownikom, jak i samym dentystom śledzenie na żywo dostępności – potencjalnego kandydata do pracy bądź miejsca pracy.

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS