Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Szybki test jakości wody
  • 08-04-2019
 

 

 

 

 

W Stanach Zjednoczonych pojawił się szybki test badania jakości wody na linii wodnej dedykowany środowisku stomatologicznemu. Może korzystać z niego samodzielnie każdy stomatolog zainteresowany maksymalnym zabezpieczeniem swoich pacjentów przed zakażeniem bez konieczności oddawania próbek wody do badania w niezależnym laboratorium. Test został opracowany przez ProEdge Dental Water Labs – przedsiębiorstwo zajmujące się jakością wody dla branży stomatologicznej. Test jest pokłosiem prac podjętych po głośnych w ciągu ostatnich kilku lat przypadkach zakażenia pacjentów, do których doszło z powodu zanieczyszczonej drobnoustrojami wody doprowadzanej do unitu stomatologicznego.

Jak powiedział Mark Frampton, prezes ProEdge Dental Water Labs: „Nie po to dentyści spędzili wiele lat w szkole i nie po to budowali pozycję posiadanych praktyk, aby marnować teraz ten potencjał, zamartwiając się jakością na wody doprowadzanej do gabinetu”.

 

Test nazywa się QuickPass. Jego twórcy twierdzą, że testowanie linii wodnej w gabinecie jest dzięki niemu szybkie, ekonomiczne i – co najważniejsze – bardziej niezawodne niż w przypadku dotychczas stosowanych metod.

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS