Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
MIONIA
Gość
Dodano: 2016-11-23 20:06:08
Moja siostra niedawno otwierała swój własny gabinet lekarski. Z tego co pamiętam część wyposażenia kupowała w sklepie internetowym - http://mednova.pl/
Zamawiała dość dużo produktów więc przesyłka kurierska na pewno była gratis. Generalnie w sklepach internetowych jest większy wybór niż w tych tradycyjnych. Zazwyczaj bardziej specjalistycznego sprzętu w stacjonarnych sklepach nie ma więc trzeba czekać na zamówienie go przez sprzedawce
pap
Gość
Dodano: 2016-11-30 16:06:15
A w internetowym sklepie towar czaka na klienta tongue . Że o przypadkowości tego zakupu nie wspomnę. REKLAMA krzyczy każdą literką, Ty masz ludzi za głupców? Żenada.
Co do mebli, meble medyczne to meble spełniające pewne wymagania, różne w zależności od rodzaju gabinetu. Utrzymanie sterylność w pewnych gabinetach wymusza np. obicie krzesełka skajem a nie materiałem itp.
kasiaxdw
Gość
Dodano: 2019-02-02 12:12:39
W gabinecie należy zainwestować w porządne oprogramowanie do prowadzenia swojej działalności. Ostatnio słyszałam wiele dobrego o tym, tutaj masz. Projekt to jedno a działanie to drugie !
Tomek
Gość
Dodano: 2019-05-21 10:31:36
Ja pomagam bratu w poszukiwaniu sprzętu do jego gabinetu dentystyczne i ostatnio zamówiliśmy kilka narzędzi z profitssmpl. Mega dobre ceny mają więc gdybyście byli zainteresowali to warto zerknąć.
  1 | 2 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS