Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2010-09-13 23:14:22
mam żółte zęby jak ser od kiedy wypadły mi bieluśkie
mleczaki i tyle po ładnych zębach
nie narzekam na urodę ale moje krzywe żólte zęby mnie
szpecą .myję dwa razy dziennie , wypróbowałam już każdą paste wybielającą ale nic nie dało bo nie są brudnę na zewnątrz tylko w środku . choruje anemię
musze co jakiś czas brać żelazo jak narazie jest w porządku , zęby są zdrowe mam 4 plomby a mam 16 lat
nie są wrażliwe. kiedyś chce se wybielić bo mam przez zęby kompleksy i rzadko się uśmiecham szeroko .
pomocy dlaczego tak mam
adamczyk
Gość
Dodano: 2014-08-06 07:43:50
Szczoteczka powinna być miękka, często zmieniana, pasta sprawdzona, nie z tv. U mnie pastą jest ajona bez fluoru, raczej mało znana, ale efekty daje znakomite. Przede wszystkim widać stały postęp, zmianę wyglądu, a głównie o to w tym wszystkim chodzi.
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2014-09-29 12:43:09
tylko i wyłącznie wybielanie u dentysty :)
marta brodak
Gość
Dodano: 2015-01-28 10:40:44
Pozostaje . Lepsza dieta, koniec z używkami. Zmiany na pewno zauważysz.
kartonik
Gość
Dodano: 2015-03-25 10:43:47
Niech Cię również zainteresuje stomatologia legionowo, zapytaj, porównaj, poczytaj opinie. Generalnie zabieg wybielania zębów wymaga zmiany podejścia do pewnych kwestii - jedynie tak zęby mogą ładnie wyglądać długoterminowo.
ania belska
Gość
Dodano: 2015-03-25 10:44:45
Niech Cię również zainteresuje zapytaj, porównaj, poczytaj opinie. Generalnie zabieg wybielania zębów wymaga zmiany podejścia do pewnych kwestii - jedynie tak zęby mogą ładnie wyglądać długoterminowo.
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2015-08-25 17:47:05
Nie słuchaj głupot ! ! ! wybielanie niszczy zęby.Dentyści wybielają preparatami na bazie nadtlenku wodoru-H2O2 30% i więcej,a to trucizna !
Aaandzia
Gość
Dodano: 2015-10-13 13:46:00
Radziła bym nie korzystać z preparatów reklamowanych w tv, niszczą one tylko zęby. Jeżeli już koniecznie musisz wybielić sobie zęby to polecam odwiedzić stomatologa. Ja ostatnio korzystałam w usług kliniki stomatologicznej i jestem zadowolona :)
pap
Gość
Dodano: 2015-10-13 16:45:50
Rastawomen
I dostałaś papkę pod tytułem reklamy gabinetów i past, a tak przestrzegają przed tymi reklamami.
Idź do gabinetu stomatologicznego i porozmawiaj z dentystą, żadnych kosmetyczek wybielających, samodzielnych wybielań czy past niby wybielających.
Żadna pasta nie wybieli zębów, może co najwyżej usunąć nalot lub, przy większej agresywności, uszkodzić szkliwo. Żółte zęby przy prawidłowej higienie to nie powierzchniowe przebarwienie.
Magda
Gość
Dodano: 2019-01-22 12:48:46
Ja się zgadzam z Agnieszką. Wybielanie powinno być przeprowadzone pod okiem dentysty, może zapytaj swojego dentystę przy kolejnej wizycie jakby to wyglądało. Ja od lat chodzę do sprawdzonego gabinetu w Jaworznie, gdzie przyjmuje Pani Tatiana. Też mnie niedawno zainteresował ten temat i już jesteśmy umówione na wybielanie. Moja stomatolog wszystko dokładnie mi wyjaśniła przez co mam pewność, że to najlepsza opcja.
1 | 2    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS