Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2026-06-11 07:04:54
Cytuj
Niestety noszę okulary na co dzień. Czy mogę zrobić zdjęcie do karty pobytu w okularach, czy lepiej je zdjąć? Słyszałem, że MOS potrafi odrzucić zdjęcie z powodu odblasków. Z drugiej strony bez okularów wyglądam zupełnie inaczej i boję się, że później przy kontroli będą problemy.
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2026-06-11 09:20:18
Cytuj
Sam miałem ten dylemat. Ostatecznie zrobiłem zdjęcie bez okularów, bo gdzieś wyczytałem, że to bezpieczniejsze. Potem w serwisie cukr.photo zamówiłem Zdjęcie do karty pobytu CUKR – wgrałem zdjęcie bez okularów i efekt był w porządku. Jeśli jednak czujesz, że bez okularów wyglądasz nie swojo, możesz spróbować zrobić zdjęcie w okularach, ale upewnij się, że nie ma odblasków. Najlepiej jeśli szkła są antyrefleksyjne lub zrobisz zdjęcie pod lekkim kątem. Moim zdaniem bezpieczniej jest jednak zrobić zdjęcie bez okularów, chyba że nosisz je cały czas i masz to wyraźnie zaznaczone w dokumentach.
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2026-06-11 10:39:41
Cytuj
Dzięki za radę. Zrobię jednak bez okularów, żeby nie ryzykować. A resztę załatwi strona, którą poleciliście.

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS