Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzOferty pracy

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Rodzaj oferty:
Zatrudnię / poszukuje lekarza dentysty
Ogłoszenie ważne do:
2022-09-30
Stanowisko pracy:
Stomatolog
Opis stanowiska pracy:
Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym gabinecie,
- możliwość rozwoju,
- możliwość pracy na 4 ręce,
- możliwość korzystania z nowoczesnych urządzeń medycznych,
- przyjazną atmosferę.
- wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji zawodowych i doświadczenia oraz ilości przepracowanych godzin lub przeprowadzonych zabiegów - szczegóły do ustalenia, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Wymagania:
Szukamy lekarza z doświadczeniem, jednak osobom początkującym, w trakcie szkolenia zawodowego, chcącym rozpocząć nową ścieżkę kariery zapewniamy warunki do rozwoju, możliwość pracy z doświadczonymi specjalistami.
Zakres obowiazków:
Mile widziane są dla nas przede wszystkim specjalizacje z zakresu
- stomatologii zachowawczej,
- endodoncji,
- chirurgii,
- protetyki.
Jednak chętnie podejmiemy także współpracę z ortodontą lub stomatologiem dziecięcym.

Aby przeglądać szczegóły ofert musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie możesz zarejestrować się tutaj

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać