Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzOferty pracy

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Rodzaj oferty:
Zatrudnię / poszukuje lekarza dentysty
Ogłoszenie ważne do:
2014-05-31
Stanowisko pracy:
Lekarz Dentysta
Opis stanowiska pracy:
Dynamicznie rozwijająca się klinika stomatologiczna J.J. Wichlińscy w Gorlicach w województwie małopolskim zatrudni lekarza dentystę. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w kierunku chirurgii, protetyki, stomatologii estetycznej oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia . Istnieje możliwość zapewnienia noclegów. Posiadamy dużą bazę pacjentów prywatnych. Dla chętnych istnieje możliwość zatrudnienia także w klinice w Krakowie.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: jjwpraca@gmail.com
Wymagania:
• dyplom lekarza dentysty wydany przez polską uczelnię wyższą lub dokument potwierdzający formalne kwalifikacje lekarza dentysty, spełniające minimalne wymogi kształcenia określone w przepisach prawa Unii Europejskiej
• odbyty staż dyplomowy
• pozytywny wynik Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego
Zakres obowiazków:
• Diagnostyka układu stomatologicznego
• Rozpoznawanie i leczenie chorób jamy ustnej
• Leczenie zachowawcze
• Umiejętność prowadzenia leczenia chirurgicznego, protetycznego i innych form leczenia w ramach rozwoju zainteresowań zawodowych
Dodatkowa treść oferty:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się klinice stomatologicznej w młodym i dynamicznym zespole profesjonalistów,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.

Aby przeglądać szczegóły ofert musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie możesz zarejestrować się tutaj

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać