Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Kalendarz
Kalendarz Wyszukaj Dodaj wydarzenie
Szkolenia
Zastosowanie kwasu hialuronowego i botoxu w zabiegach...
Data: 2018-10-13
Warszawa
woj. mazowieckie
Aesth Medic Trainings Medycyna Estetyczna Szkolenia dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów zaprasza na praktyczne szkolenia z zastosowania botuliny typ A i sieciowanego kwasu hialuronowego w zabiegach medycyny estetycznej.
Anatomia prawidłowa czaszki twarzowej ze szczególnym...
Data: 2018-10-13
Wrocław
woj. dolnośląskie
Wykład z elementami interaktywnego warsztatu z projektowania. Wskazania i przeciwwskazania do stosowania protez wykorzystujących precyzyjne elementy retencyjne. Zasady doboru elementów retencyjnych...
Zastosowanie nici PDO i nici haczykowych 4D BARB w...
Data: 2018-10-13
Warszawa
woj. mazowieckie
Idealne rozwiązanie dla lekarzy, którzy po skończeniu tego 2-dniowego szkolenia chcą wykonywać zabiegi jednocześnie z aplikacji nici PDO i kwasu hialuronowego. Szkolenie obejmuje zakres średniozaawansowany i zaawansowany.
Leczenie endodontyczne u dzieci - amputacje, leczenie...
Data: 2018-10-13
Warszawa
woj. mazowieckie
Kompleksowe szkolenie teoretyczne i praktyczne z zakresu leczenia endodontycznego u dzieci. Szkolenie z wykorzystaniem mikroskopu (do pokazu).
Licówki ceramiczne w codziennej praktyce klinicznej - od...
Data: 2018-10-13
Warszawa
woj. mazowieckie
Planowanie leczenia, retrakcja, różne rodzaje preparacji, praca z łukiem twarzowym, wyciski, wykonanie uzupełnień tymczasowych.
Szkolenie przeznaczone jest dla lekarzy oraz techników,...
Data: 2018-10-13
Kraków
woj. małopolskie
Szkolenie przeznaczone jest dla lekarzy oraz techników, którzy chcą nabyć umiejętności wykorzystania łuku twarzowego oraz artykulatorów i udoskonalić swoją pracę (min. uniknąć korekt) w celu zapewnienia pacjentowi indywidualnie dopasowanej pracy
DDS-Pro - szablony chirurgiczne, planowanie leczenia...
Data: 2018-10-13
Kraków
woj. małopolskie
Oprogramowanie DDS-PRO to zintegrowana platforma cyfrowa umożliwiająca szybkie, łatwe i dokładne wytwarzanie szablonów chirurgicznych pozycjonujących umieszczenie implantów w kości żuchwy czy szczęce pacjenta.
Pełna metamorfoza uśmiechu. Mikroinwazyjne podejście w...
Data: 2018-10-13
Łódź
woj. łódzkie
Doktor Nazariy Mykhaylyuk to specjalista w dziedzinie stomatologii mikroskopowej.Prowadzi szkolenia dla lekarzy dentystów na temat dokumentacji photo graficznej w stomatologii, całkowitej odbudowy łuków zębowych od A do Z, preparacji zębów.
Przygotowanie gabinetu i organizacja zabiegu...
Data: 2018-10-13
Warszawa
woj. mazowieckie
Kompleksowy program na poziomie podstawowym skierowany do stomatologów pragnących rzetelnie przygotować się do rozpoczęcia praktyki implantologicznej. Można uczestniczyć w całym cyklu lub wybranych szkoleniach.
Licówki Porcelanowe i Kompozytowe. Krok po Kroku
Data: 2018-10-13
Warszawa
woj. mazowieckie
Warsztaty praktyczne od planowania przez szlifowanie, wyciski aż do oddania pracy ostatecznej Prowadzący: dr Aleksander Maj
Praktyczny kurs wykonania licówek bez preparacji pacjenta...
Data: 2018-10-13
Łódź
woj. łódzkie
Kurs autorstwa Jana Shunemanna dotyczy nowoczesnych metod wykonania wysokiej jakości licówek bez szlifowania zębów - tzw. licówki no prep, które pozwalają na stworzenie estetycznego i naturalnego uśmiechu zgodnie z oczekiwaniami pacjentów.

Kalendarz


Patronujemy
Nie przegap
Nowość
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS