Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Kalendarz
Kalendarz Wyszukaj Dodaj wydarzenie
DENTAL KITESAFARI

Rodzaj wydarzenia:Na świecie

Tematyka:Stomatologia Estetyczna

Data wydarzenia:2019-06-23

Grupa zawodowa:Wszyscy

Województwo:

Miejsce:Hurghada

Patronujemy:Nie

DENTAL KITESAFARI

Kitesafari to niezapomniane przeżycie...Wyobraź sobie, że budzisz się na łodzi zacumowanej na morzu niedaleko bezludnych wysp, że możesz pływać przez cały dzień po płaskiej, jak tafla wodzie, że na obiad jesz świeże ryby i owoce morza, a wieczorem wraz z resztą ekipy popijasz drinki pod najbardziej rozgwieżdżonym niebie. Zapominasz o troskach, stres z pracy znika w oka mgnieniu, za to nowe znajomości zawarte na kitesafari zostają na długo, bo nie ma lepszego miejsca na integrację niż łódź z dala od cywilizacji.

Dental Safari to tygodniowy rejs po bezludnych wyspach Morza Czerwonego dedykowany stomatologom, oraz osobom pośrednio związanym z tą dziedziną, których wspólną pasją jest kitesurfing. Oprócz fantastycznych warunków do kite'owaania, ciepłego wiatru, płaskiej i lazurowej wody w programie są warsztaty stomatologiczne prowadzone przez światowej sławy wykładowcę dr n. med. Macieja Żarowa. To niepowtarzalna okaza, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

"Kite-BioFunction Aesthetics" - czyli moc EMOCJI praktycznych i kite'owej ADRENALINY"

Tematy warsztatów:

- "Zrób licówkę kompozytową metodą Kite'owa" - ABC licówek kompozytowych: czyli u kogo i jak to wykonać.

Po wprowadzeniu teoretycznym kursanci otrzymają modele, na których przećwiczą wykonanie licówek kompozytowych.

- "Nie wpadnij w powietrzne trąby i naucz się robić niewidoczne plomby" - Jak wykonać niewidoczne wypełnienia?- jak przekształcić widoczne w niewidoczne?

Omówione zostaną podstawy nakładania warstwowego oraz najczęściej popełniane błędy; po czym kursanci na modelach przekształcą widoczną granicę wypełnienia w granice niewidoczną dla pacjenta.

- "Licówka porcelanowa lepsza niż deska kite-owa" - ABC licówek porcelanowych: czyli u kogo i jak to wykonać? Na podstawie prezentacji i filmów omówione zostaną wskazania, przeciwwskazania, podstawy preparacji i cementowania; każdy z kursantów będzie mógł przywieść modelce i zdjęcia swoich przypadków oraz zadać wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości.

Kiedy to będzie?

23 - 30.06.2019

Link do strony organizatora po więcej informacji oraz zapisy:

https://suenosurf.com/dentalsafari/

email: info@suenosurf.com
telefon: +48 577 102 104


Kalendarz


Patronujemy
Nie przegap
Nowość
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS