Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2018-03-18 23:08:52
Witam serdecznie,
Jestem z wyksztalcenia orthodontyczna terapeutka, studia skonczylam w UK. Zastanawiamy sie z mezem nad powrotem do Polski. I stad moja obecnosc Na tym forum bo chcialam poprosic o podpowiedz odnosnie mojego zawodu w PL. O ile wiem to takiego zawodu w Polsce jeszcze nie ma... poza wykonywanie zawodu asystentki, gdzie jeszcze moglabym sie odnalezc...

Pozdrawiam I z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Witamn
Gość
Dodano: 2018-06-06 12:49:03
Nulla eleifend turpis ex, sed lobortis mi Szkolenia ABC Kursy consectetur at. Nulla lobortis est quis lorem vulputate tincidunt. Phasellus pellentesque fringilla urna sit amet vulputate. Aliquam erat volutpat. Mauris nisl nisl, ultrices semper dignissim vitae, accumsan nec ante. Duis ex nulla, aliquam eu ligula ac, facilisis fringilla nunc. Magazyn Handlowiec Donec viverra tortor vitae tempor volutpat. Mauris quis quam et purus malesuada sagittis in in ipsum. Ut et dapibus est. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc a egestas elit. Nam mi orci, varius id tempus quis, ultricies at nibh. Suspendisse fringilla consequat nulla. Vivamus tincidunt ac ante vitae vulputate. Krajna swetrów

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS