Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-09-29 17:26:25
Witam.Jestem przerażona bo moja 13 letnia córka ma duzy ropien i straszny stan zapalny nad górnymi jedynkami.W nocy gorączkowała.Na domiar złego te jej jedynki robią się ciemne i widać na nich małe pęknięcia.Boję się o jej zdrowie.Co będzie najlepszym rozwiązaniem bo okropnie to wygląda unhappy
honter
Gość
Dodano: 2016-10-14 07:51:10
Po prostu - jak najszybciej wizyta u dentysty - to podstawa. Bez jego pomocy nie ma szans na załatwienie sprawy. Nie za bardzo wiem na co czekasz. Po prostu idź prywatnie.
gameski
Gość
Dodano: 2016-11-08 07:50:10
Kiedy masz takie problemy to idziesz do dentysty, a nie czekasz na internetową pomoc, która i tak nie przyjdzie. Wiem jak to wyglądało u mnie - doprowadzenie zębów do normalności wymagało mnóstwa czasu.
poken
Gość
Dodano: 2016-11-24 07:33:29
Normalne podstawowe szczotkowanie - to ma kluczowe znaczenie. Dojście w zębach do zdecydowanej zmiany to nie jest kwestia chwili, to wymaga ogromu czasu i dopiero wtedy zauważalne są pewne korzyści. Musicie po prostu nad sobą solidnie pracować i to kluczowe.
gorniers
Gość
Dodano: 2016-12-08 07:51:05
Dentysta udzieli odpowiedzi i nie odkładajcie tego na później, bo to nie ma sensu. Czekanie tylko sprawia że zęby tracą, a w tym tracicie wy. Nigdy nie okładajcie spraw związanych z zębami na później.
justyna m.
Gość
Dodano: 2016-12-30 07:51:24
Normalnie szczotkujcie i dbajcie o podstawowe kwestie - wtedy na pewno będzie o wiele lepiej. Z dnia na dzień poprawy sobie nie zapewnicie, ale z czasem... na pewno będzie widoczna. Tak było u mnie i tak to powinno zawsze wyglądać.
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2018-02-23 13:10:47
Przede wszystkim trzeba działać szybko bo pewne zmiany mogą być nie do odwrócenia albo będą wymagały bolesnych i długotrwałych procesów. Zwłaszcza u dzieci trzba reagować od razu, nie ma sensu narażać ich na ból i stres niepotrzebny.
Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2018-03-28 12:51:49
Ropnia się nie pozbędziesz domowymi sposobami, tutaj tylko szybka wizyta u dentysty może pomóc. Z bólem to powinni przyjąć nawet bez zapisu w jakimkolwiek gabinecie, do którego się pójdzie. Serio, ja tak zrobiłam kilka razy, i pomimo czekania w kolejce ani razu mi jeszcze nie odmówiono. Oby udało się uratować te zęby i ulżyć córce w bólu :)
wera
Gość
Dodano: 2018-07-29 14:35:07
Konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym i badanie i RTG. Jeśli stan zapalny jest w okolicy wierzchołka zęba pewnie będzie leczenie kanałowe. Jednak bez diagnostyki nie można nic powiedzieć, poza tym, że samo nie zniknie https://ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS