Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Baza gabinetów

Nazwa gabinetu
Pierwsza Prywatna Klinika Stomatologiczna
Województwo:
zachodniopomorskie
Miasto:
Szczecin
Kod pocztowy:
70-240
Ulica:
Narutowicza
Numer:
16a
Telefon:
91-4330776
Faks:
91-4330721
Adres e-mail:
Usługi
Pełny zakres usług
Akceptowalne formy płatności
gotówka
karta
Informacje dodatkowe
"Już od 1983 roku nasza Klinika wykonuje na najwyższym poziomie zabiegi medyczne w pełnym zakresie stomatologii dla dorosłych i dzieci. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy, techników i personelu średniego z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Corocznie wszyscy nasi lekarze uczestniczą w wielu sympozjach, szkoleniach oraz kongresach, podnosząc w ten sposób swoje kwalifikacje zawodowe.

W procesie leczenia stosujemy najnowsze techniki współczesnej stomatologii i protetyki. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszą aparaturę medyczną, a także diagnostyczną, w tym, - radiowizjografię cyfrową , tomografię komputerową, nawigację implantologiczną, mikroskopy operacyjne.

Wszystkie skomplikowane zabiegi wykonywane są w lupach lub przy użyciu mikroskopów operacyjnych. Sterylizacja odpowiada najwyższym światowym normom.

Chętnie doradzamy naszym pacjentom i dbamy o najwyższą estetykę wykonywanych prac protetycznych w naszych laboratoriach. Pacjentom przyjezdnym oferujemy własne miejsca noclegowe. W pobliżu kliniki znajduje się parking strzeżony dla samochodów osobowych.


LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS