Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna TechnikPoradnik Technika
Zanim wybierzesz oprogramowanie do gabinetu lub pracowni
 

 

 

 

 

Dobierając urządzenia elektroniczne do gabinetu stomatologicznego lub pracowni protetycznej należy wziąć pod uwagę kilka czynników, dzięki którym praca z nowym sprzętem będzie nieskomplikowana i przyjemna.

  • Łatwość obsługi – większość stomatologów, techników i personelu pomocniczego w gabinecie lub pracowni oczekuje intuicyjnej i prostej obsługi platformy w swoim obszarze roboczym. Dlatego idealnie, aby w prezentacji nowego sprzętu brali udział wszyscy pracownicy, którzy będą korzystać z oprogramowania. Należy każdego z nich zapytać o opinie o urządzeniu, a dopiero potem podjąć decyzję o zakupie.

  • Koszt zakupu i aktualizacji – warto bardzo dokładnie dopytać o koszty nie tylko samego oprogramowania, ale również funkcji dodatkowych, takich jak na przykład opłaty za serwer czy korzystanie z chmury danych, oraz dopytać o funkcjonalności dodatkowe, aktualizacje, bezpieczeństwo i wsparcie oferty. Elementy dodatkowe mogą bowiem znacznie podnieść koszt eksploatacji stosunkowo taniego oprogramowania podstawowego.

  • Szkolenie i wsparcie – nowoczesne systemy oprogramowania posiadają wiele funkcjonalności, dzięki którym można sobie ułatwić i usprawnić pracę. Korzystanie z tych udogodnień będzie jednak możliwe tylko wtedy, kiedy użytkownik będzie wiedział, jak użyć tych możliwości programu. Z tego powodu istotne jest, aby wsparcie techniczne i merytoryczne do oprogramowania było łatwo dostępne i nie generowało dodatkowych kosztów.

  • Opinie innych użytkowników – najlepiej osób zaufanych i znajomych z branży. Zweryfikowane pozytywne opinie rzeczywistych użytkowników oprogramowania będą na pewno wskazówką wspomagającą podjęcie decyzji o zakupie bądź odrzuceniu oferty.

     

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS