Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna TechnikPoradnik Technika
Najnowocześniejsza strona gabinetu lub pracowni
 

 

 

 

 

 

Pracujesz jako stomatolog lub technik dentystyczny, jesteś świetnym fachowcem, wykorzystujesz w pracy najnowocześniejsze technologie i sprzęt. Masz, oczywiście, stronę internetową: jest nowoczesna, ładna, schludna, przejrzysta, ale już kilku pacjentów skarżyło się, że trudno się ją przegląda na urządzeniach mobilnych. I mieli rację, ponieważ tak, jak dynamicznie rozwija się branża dentystyczna, tak samo szybko (jeśli nie szybciej) ewoluują internet i technologie umożliwiające korzystanie z sieci w urządzeniach osobistych: smartfonach czy tabletach. Za nimi musi nadążać marketing stomatologiczny.

 

Twoja strona zapewne była doskonała, ale jeśli jej struktura i możliwości nie będą aktualizowane, z biegiem czasu na pewno witryna przestanie spełniać oczekiwania internautów.

Obecnie od nowoczesnej strony internetowej wymaga się, aby była produktem:

  • „all inclusive” – czyli zawierała wszystkie informacje i funkcje potrzebne internaucie do podjęcia decyzji o nawiązaniu współpracy;

  • „Google friendly”, czyli przyjazna wymaganiom wyszukiwarek;

  • responsywna – co oznacza, że automatycznie dopasuje się do urządzenia, na którym będzie wyświetlana.

Responsywność strony internetowej stanowi obecnie klucz do sukcesu w biznesie stomatologicznym. Warto o tym pamiętać, zlecając projektowanie witryny gabinetu.

Źródło: Opracowanie własne

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS