Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna StudentWiadomości

Ankieta

Jaki jest poziom nauczania na Twojej uczelni ?

  • Bardzo dobry
  • Dobry
  • Dostateczny
  • Niedostateczny
Czasopisma drukowane to nie przeżytek
  • 14-05-2019
 

 

 

 

Choć żyjemy w czasie, kiedy coraz większą rolę odgrywają multimedialne nośniki informacji, to dzięki ankiecie przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii wiemy, że pisma medyczne w postaci tradycyjnej, czyli drukowane, nadal zajmują bardzo ważne miejsce w praktyce dentystycznej. Takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez firmę FMC Communication, w którym wzięło udział ponad 400 specjalistów stomatologów.

Ponad 75 proc. lekarzy dentystów biorących udział w ankiecie zadeklarowało, że zauważa reklamy pism medycznych. 63 proc. respondentów regularnie przegląda internetowe serwisy informacyjne i czasopisma tradycyjne dedykowane stomatologom.

2/3 respondentów wskazało, że używa publikacji stomatologicznych, aby dowiedzieć się jak najwięcej o nowych produktach i specjalnych promocjach. Z kolei 93 proc. dentystów uważa, że czasopisma są nieocenionym źródłem informacji dla stomatologów, a publikacje dentystyczne i strony internetowe to idealny sposób na dotarcie do wszystkiego, o czym dobrze poinformowany, nowoczesny stomatolog powinien wiedzieć.

 
 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS