Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna StudentPoradnik studenta

Ankieta

Jaki jest poziom nauczania na Twojej uczelni ?

  • Bardzo dobry
  • Dobry
  • Dostateczny
  • Niedostateczny
PTSS. Z czym to się je?
  • 09-12-2013
 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie słyszeliście o Polskim Towarzystwie Studentów Stomatologii, to ten artykuł jest dla was. PTSS powstał, aby pomagać adeptom stomatologii. Towarzystwo to przynależy do międzynarodowej organizacji IADS i podlega jej.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o historii PTSS-u, odwiedźcie stronę Towarzystwa. My natomiast chcemy wam przedstawić ten projekt od strony praktycznej. Pokazać, jakie możliwości daje wam przynależność do PTSS-u i jakie profity możecie z tego mieć.

PTSS to społeczność naprawdę zżytych ze sobą ludzi, którzy mieszkając i studiując w różnych miastach, kilka razy w roku mają możliwość wymiany stomatologicznych doświadczeń. To okazja do poznania wielu wspaniałych osób. PTSS jest tworzony przez studentów i dla studentów. W tym tkwi jego siła. W każdym mieście akademickim, w którym można studiować stomatologię, stworzony jest oddział. Żacy organizują sobie wzajemnie spotkania na całą Polskę. Są to zjazdy na naprawdę wysokim poziomie. Zawsze obfitują w interesujące wykłady i warsztaty. Dzięki nim można pozyskać wiedzę, za której zdobycie na tradycyjnych kursach trzeba byłoby zapłacić niemałą kwotę.

PTSS współpracuje z wieloma firmami szkoleniowymi, producentami past do zębów, płukanek, sprzętu stomatologicznego, które oferują, a poniekąd sponsorują studentom kursy, szkolenia, materiały. Na każdym zjeździe atrakcją są loterie, na których można zdobyć ciekawe nagrody związane ze stomatologią.

Żeby zostać członkiem tej organizacji, należy pobrać i wypełnić deklarację umieszczoną na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Następnie wypełnioną deklarację wysyłamy na maila zarządu bądź przekazujemy ją osobom zarządzającym wybranym oddziałem. Opłata za bycie członkiem PTSS-u wynosi tylko 40 zł w skali roku akademickiego i tak naprawdę jest niewspółmierna do profitów, jakie PTSS może zapewnić potencjalnemu młodemu stomatologowi.

Źródło: Opracowanie własne

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS