Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna StudentLDEK
Wiosenny LDEK 2014
 

 

 

 

 

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że można już zapisywać się na wiosenną sesję Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (dawniej LDEP). Egzamin ten odbędzie się 7 lutego 2014 r. Zgłoszenia dokonujemy na drodze elektronicznej, poprzez wypełnienie wniosku internetowego. Jeśli nie rejestrowaliście się wcześniej, należy na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej założyć swoje konto. Po zalogowaniu i zapisaniu się na egzamin, CEM na krótko przed egzaminem prześle wam na konto mailowe numer kodowy nadany specjalnie dla każdej osoby oraz informacje o miejscu i czasie pisania egzaminu w lutym.

Jeśli jesteście zarejestrowani już na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, wystarczy zalogować się i tylko wypełnić wniosek zgłoszeniowy. I czekać na informację mailową o numerze kodowym, miejscu i czasie LDEK-u.

 

Przypominamy, że nie tak dawno zaszły zmiany w płatnościach za egzamin. Jeśli przystępowaliście do egzaminu trzykrotnie (liczy się złożony wniosek, a nie sama obecność na egzaminie), aby po raz czwarty przystąpić do testu, należy wpłacić na konto umieszczone na stronie CEM-u kwotę stu złotych za egzamin w języku polskim, oraz kwotę 340 zł za egzamin w języku angielskim.

Na egzamin zgłaszacie się z odpowiednim kompletem dokumentów - bez nich zainteresowani nie zostaną wpuszczeni na salę. Wykaz tych dokumentów jest identyczny z obowiązującym podczas egzaminu w sesji jesiennej 2013 roku.

Wnioski należy składać do 30 listopada. Po tym terminie system zamyka się automatycznie i nie ma już możliwości przystąpienia do egzaminu w sesji wiosennej. W związku z tym, dla własnej wygody i spokoju, warto pomyśleć o załatwieniu formalności wcześniej.

Źródło: Opracowanie własne

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS