Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna ReklamaDentysta Roku

 

 

Dentysta Roku 2012

To ogólnopolska akcja promocyjna mająca na celu wyłonienie najlepszego zdaniem pacjentów lekarza dentysty poprzez oddanie głosu na oznaczonego lekarza pracującego w danym gabinecie.

 

Świadomość i wymagania polskich pacjentów rosną. Coraz więcej osób zanim wybierze się do stomatologa zadaje sobie trud wyszukania najlepszego ich zdaniem specjalisty. W związku z tym PortalDentystyczny.pl powołuje do istnienia akcję, dzięki której poznamy dentystów, których cenią polscy pacjenci. Konkurs rusza 5. grudnia 2011 r. Nagrodzonych zostanie 17 dentystów: 16 stomatologów z każdego województwa (po jednym na województwo) i laureat główny, czyli lekarz dentysta, który otrzyma od osób biorących udział w akcji największą liczbę głosów.

 

Nominowanie do nagrody następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dodanie do udziału w konkursie gabinetu w którym pracuje nominowany lekarz oraz podanie jego imienia i nazwiska.

 

Udział w akcji jest bezpłatny!

 

Zgłoszenia będą mogli dokonać pacjenci oraz sami dentyści. Na tej stronie osoby zainteresowane konkursem znajdą również wszystkie informacje o akcji i będą mogły na bieżąco śledzić zmiany w rankingu lekarzy dentystów.

 

Głosowanie:

Oddawanie głosów polega na wyborze ze spisu gabinetów lekarza, na który chcemy oddać głos i naciśnięciu przycisku „głosuje”

  

Wyniki:

Wyniki akcji ogłoszone będą w dniu 10 września 2012r. Zwycięzcy zostaną poinformowani indywidualnie o wygranej i zaproszeni na galę rozdania nagród.

 

 
 

Informacje

Nasze akcje

- Dentysta Roku

- Kongres Techniki

- A Dental Jazz Story

- Patronaty

 

Reklama

 

- Formy reklamy

- Banery reklamowe

- Usługi reklamowe

Reklama gabinetu

- Wpisy do kalendarium

- Kontakt reklama

 

Praca w portalu

 

-Aktualne oferty

 

Logo


 

Kontakt

Biuro Reklamy

Sopot 81-822

ul Okrężna 8

Tel 58 620 19 40
Tel kom 608 888 015

 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS