Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzTurystyka stomatologiczna

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Turystyka medyczna na topie
 
Coraz więcej cudzoziemców odwiedza nasz kraj bynajmniej nie jedynie z powodu podziwiania jego walorów naturalnych czy super zabytków architektury (choć ani jednych, ani drugich u nas nie brakuje). Goście z zagranicy przyjeżdżają do Polski po zdrowie i urodę. Głównie podróżują do uzdrowisk oraz sanatoriów, a także przyjeżdżają wyleczyć zęby albo wykonać protezę dentystyczną. Popularne są też zabiegi z zakresu ortopedii czy chirurgii – również kosmetycznej. Niemcy przyjeżdżają do naszych uzdrowisk również dlatego, że pewnych zabiegów u nich po prostu nie ma. Dotyczy to np. leczenia borowinami.

Polscy specjaliści są świetnie wykształceni, coraz więcej - szczególnie prywatnych - klinik posiada znakomite zaplecze sprzętowe, a ceny przeważnie są o ok. 30- 40% niższe niż w kraju cudzoziemca. By zagranicznym gościom – pacjentom przebywało się u nas jak najlepiej, powstają biura podróży, oferujące kompleksową obsługę takich klientów oraz portale, gdzie można szybko i na własną rękę wybrać, sprawdzić i zarezerwować miejsce pobytu. Witryny internetowe oferują możliwość kompleksowego zaplanowania całego pobytu leczniczo – rehabilitacyjnego; łącznie z czasem wolnym.
Szczególnym wzięciem cieszą się usługi stomatologiczne. Szczególnie u Niemców i Brytyjczyków, ponieważ polscy specjaliści równie dobrze wykonują usługi, dysponują takim samym sprzętem jak ich zachodni koledzy a wszystko robią solidnie i estetycznie - tyle, że za dużo mniejsze pieniądze niż za granicą.
Polskę jako kraj, gdzie warto pojechać po zdrowie i urodę upodobali sobie też Skandynawowie, Francuzi i Włosi. Nasz kraj zajmuje 7 miejsce w Europie pod względem liczby uzdrowisk, systematycznie rośnie też liczba prywatnych klinik czy innych zakładów opieki medycznej – jest więc w czym wybierać.

Reklama w największym polskim serwisie internetowym promującym turystykę stomatologiczną na stronie www.polish-dentists.eu

Źródło: „Gazeta Prawna”
 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS