Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzTurystyka stomatologiczna

Turystyka stomatologiczna na topie
 

Rosnące zainteresowanie zagranicznych turystów polskimi usługami dentystycznymi sprawia, że turystyka stomatologiczna rozwija się znakomicie. Podróżowanie do Polski na leczenie zębów jest w modzie głównie u Anglików, Włochów i Niemców. Nasze gabinety i kliniki stomatologiczne oferują usługi w dużo niższych cenach od zagranicznych a o porównywalnej jakości. Trend turystyki medycznej jest na tyle silny, że opłaca się weń inwestować. Coraz więcej biur podróży specjalizuje się w obsłudze gości odwiedzających nasz kraj w celu medycznym.

Pobyt w Polsce nie musi oznaczać tylko leczenia zębów. Przy okazji gość może zwiedzić ciekawsze regiony kraju lub aktywnie wypocząć. Interesującą ofertę przygotowało jedno z łódzkich biur podróży.

- Obcokrajowcy mogą wybierać pomiędzy trzema pakietami: srebrnym, złotym i platynowym - opowiada Marcin Starek, właściciel biura podróży Let's Go Poland. -Wszystkie pakiety obejmują noclegi w hotelu, przyjęcie powitalne, transfer z lotniska, ubezpieczenie oraz wejściówki VIP do najlepszych klubów w Łodzi. Pakiety różnią się tylko standardem, m.in. ilością wejściówek lub gwiazdek hotelowych. Najtańsza opcja kosztuje 99 euro, najdroższa 149 euro. Za leczenie zębów turyści muszą zapłacić dodatkowo.


Nowy trend wyczuwają też placówki oświatowe (np. Uniwersytet Medyczny w Łodzi uruchomił półroczny kurs dla przewodników medycznych) oraz placówki kliniczne, podejmując współpracę z biurami podróży. Kooperacja branż: turystycznej, oświatowej i medycznej stoi przed perspektywą dynamicznego rozwoju i całkiem niezłych zysków.


Reklama w największym polskim serwisie internetowym promującym turystykę stomatologiczną na stronie www.polish-dentists.eu

Źródło: „Dziennik Łódzki”

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS