Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzRelacje z imprezRelacje

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Soma Bay 2008
 
Na początku czerwca br. w zatoce Soma Bay w Egipcie odbyły się pierwsze Windsurfingowe Regaty Implantologów o Puchar Biomet 3i. Pomysł zorganizowania spotkania miłośników sportów wodnych, a w szczególności windsurfingu, zrodził się w firmie Dental Depot Wasio dzięki pasji Macieja Wasio. Szybko okazało się, że wśród polskich lekarzy dentystów nie brakuje entuzjastów wodnego szaleństwa. Na miejsce spotkania wybrano przepiękny hotel InterContinental Abu Soma, położony nad samą zatoką, niemal stworzony z myślą o sympatykach sportów wodnych.

Uczestnicy wyjazdu pochodzili z różnych zakątków Polski, zdecydowanie przeważali lekarze stomatolodzy, ale najważniejsza jednak była wspólna pasja, dzięki której wszyscy spędzili w Egipcie niezapomniany czas. Po kilku dniach przygotowań zawodnicy podjęli ostateczną rywalizację. Zwyciężył Artur Wójcicki z Krakowa, drugie miejsce zajął Tomasz Parfienowicz z Ostrowa Wlk., trzeci na podium był Mariusz Szyba z Wrocławia. Wśród pań triumfowała Karolina Wójcicka z Krakowa, tuż za nią Katarzyna Rudolf z Warszawy, na trzecim miejscu Małgorzata Mania z Wrocławia.Zawody windsurfingowe były punktem wyjścia do rywalizacji w kolejnych dyscyplinach. Najwięcej emocji, prócz windsurfingu oczywiście, wywołała sztafeta pływacka. O tytuł najszybszej rywalizowały 4 drużyny. Pierwsze miejsce zajął zespół w składzie: Katarzyna Rudolf, Magda Wojtkiewicz-Stępień, Tomasz Parfienowicz i Grzegorz Rosiak. Drugie miejsce należało do: Artura i Karoliny Wójcickich, Łukasza Palusińskiego i Tadeusza Dudka. Trzeci dyplom odebrali: Darek, Paweł i Ola Niesiobędzcy w zespole z Jackiem Pilarskim. Czwarte miejsce, nie punktowane, ale jakże honorowe zajęła drużyna z Wrocławia: Małgorzata Mania, Mariusz Szyba oraz Iwona i Waldemar Ostrowscy.

Wszechstronność i umiejętności uczestników nie znały granic, okazało się, że implantolodzy nie tylko świetnie radzą sobie ze sportami wodnymi, są też mistrzami stołu bilardowego. Najlepszym graczem okazał się Dariusz Niesiobędzki z Warszawy, drugie miejsce należało do Bartosza Suliborskiego z Łodzi, a trzeci był Łukasz Palusiński z Krakowa.

Konkurencja na najbardziej wytrwałego kibica EURO 2008 nie została niestety rozstrzygnięta, gdyż wszyscy uczestnicy wyjazdu powinni zająć pierwsze miejsce.Nie wszystko sprowadzało się do rywalizacji i emocji sportowych. Był też czas na relaks i podziwianie niezwykłych, podwodnych krajobrazów dziewiczej rafy koralowej zatoki Soma Bay. Całodniowy rejs statkiem pozwolił złapać chwilę oddechu zawodnikom, był również świetną okazją do integracji wszystkich uczestników.

Sportowe emocje tak bardzo przypadły wszystkim do gustu, że już czekamy na drugą edycję Windsurfingowych Regat Implantologów o Puchar Biomet 3i połączonych z nowymi konkurencjami.

Dziękujemy ze byliście z nami!
Dental Depot Wasio
 
 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS