Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzRelacje z imprezRelacje

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
I Targi Protetyczno – Ortodontyczne
 
W dniach 13-14 czerwca 2008r. na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyły się pierwsze Targi Ortodontyczno-Protetyczne. Impreza organizowana przez firmę Art-Dent z Krakowa stanowi nowy punkt na mapie targów stomatologicznych skierowany głównie do techników dentystycznych i firm obsługujących tę branżę. Organizatorzy stworzyli w ten sposób miejsce spotkań wykładów i szkoleń dla techników dentystycznych, protetyków i lekarzy ortodontów, a także możliwość zapoznania się z nowościami rynkowymi i zaprezentowania swoich produktów przez branżowe firmy produkcyjno – handlowe.

Czerwcowe targi to początek kariery ciekawej imprezy, która przyciągnęła blisko 44 wystawców i ponad 600 odwiedzających, co jest zapowiedzią dalszego stopniowego rozwoju wystawy.

W czasie targów odbyła się sesja naukowa z wartościowymi wykładami oraz szkolenia jak również wielka impreza integracyjna dla uczestników wystawy w łódzkim klubie Elektrownia. Wykłady prowadzone m.in. przez dr Zbigniewa Piankowskiego i Fabiano Bolzani, które spotkały się z dużym zainteresowaniem zwiedzających, zaś szkolenia branżowe przyciągnęły chętnych do zapoznania się z nowymi technikami i możliwościami zastosowania ich w swojej praktyce.

Targi były również okazją do wymiany doświadczeń, dokonania zakupów jak i zapoznania się z najnowszymi ofertami wystawców, zaś liczba zwiedzających, którzy odwiedzili wystawę wskazuje, iż impreza wkrótce stanie się miejscem o dużym znaczeniu w kalendarzu branży protetyczno-ortodontycznej.
   


Zapraszamy do obejrzenia galerii
z I Łódzkich Targów Protetyczno-Ortodontycznych

 


 

Źródło: Opracowanie własne

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS