Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzRelacje z imprez

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
CEDE 2011
 

 

 

 

Trzy dni targów CEDE 2011 minęło bardzo szybko, przede wszystkim dlatego, że nie było czasu na nudę. Codziennie od godz. 10-17 rozpoczynał się stomatologiczny maraton, a PortalDentystyczny.pl przygotował w tym roku naprawdę wiele aktywności na CEDE.

 

Kongres Techniki Dentystycznej pierwsza taka impreza skierowana do techników okazała się sukcesem. Dopisali znakomici wykładowcy oraz uczestnicy wykładów. Ta dwudniowa konferencja edukacyjna skierowana do techników okazała się istotnym elementem na mapie CEDE.

 

Koncert z cyklu A Dental Jazz Story organizowany w poznańskim klubie Blue Note przez PortalDentystyczny.pl wydaje się już stałą pozycją na mapie imprez towarzyszących największej stomatologicznej wystawie jaką są targi CEDE. Jak pokazała tegoroczna edycja dla wielu zwiedzających jest to już trwały element wystawy, sposób na zrelaksowanie się i spędzenie wyjątkowego czasu w piątkowy targowy wieczór.

Gwiazdą koncertu była Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore która dała wspaniały występ porywając swoją charyzmą całą publiczność, która niejednokrotnie śpiewała razem z wokalistką aranżując niepowtarzalny klimat wieczoru i wywołując nieskrywane zadowolenie artystki. Serdecznie wam za to dziękujemy!

 

Cykl A Dental Jazz Story narodził się z naszych pasji muzycznych, a w szczególności jazzowych oraz chęci nieustannego ulepszania naszego Portalu, którego tworzenie i redakcja jest ciągłą przygodą i dużym wyzwaniem. To niezmierzona przestrzeń w której z Waszą pomocą realizujemy nasze marzenia, pomysły ale również podczas takich wydarzeń jak koncert Grażyny Łobaszewskiej indywidualne emocje muzyczne sporej już grupy ludzi. Dziś z pewnością wiemy, że będziemy dalej realizować te idee, aby doświadczyć kolejnych niezapomnianych przeżyć i kreować przestrzeń w której przez moment można oddalić się w bezmiar wspaniałych dźwięków.

 

 

Stoisko Portalu Dentystycznego położone od lat w tym samym miejscu, w tym roku dzięki pełnemu wyposażeniu w sprzęt Apple oraz stałemu dostępu do internetu stało się swoistym centrum multimedialnym dostępnym dla każdego uczestnika targów. Pozwalając jednocześnie chwilę odpocząć podczas trudów zwiedzania Targów.

 

Czym was zaskoczymy w przyszłym roku? Postaramy się nie zawieść! Mamy już mnóstwo pomysłów !

 

Aby być na bieżąco i otrzymywać informacje zapisz się do newslettera Portalu


 

 

 
Galeria zdjęć z targów i imprez towarzyszących
 

 

 

 

 

Zapraszamy za rok, pamiętajcie o nas ! Zapraszamy do Portalu!

 


 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS